اخبار تراکتور سازی تبریز

قربان بردیف در غیاب خبرنگاران حرف زد

اخبار تراکتور سازی تبریز -قربان بردیف در اولین نشست خبری این فصل حضور یافت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سرمربی روس تبار در نشست خبری قبل بازی با گل گهر سیرجان، اظهار داشت: ما تمام برنامه‌ریزی‌ها برای آماده‌سازی تیم را به نحو احسن انجام دادیم و از این حیث رضایت دارم. امیدوارم زحمت‌های بازیکنان نتیجه بدهد.

وی در خصوص شناختش از رقیب، بیان کرد: گل گهر تیم خوبی است، بازی‌های فصل گذشته این تیم را تماشا کرده‌ام. آنان امسال بازیکنان جدیدی به خدمت گرفته‌اند و کارهای ترکیبی و بازی خوبی به نمایش می‌گذارند. گل گهر بازیکنان شاخصی دارد که می‌توانند بازی را کنترل کنند.

بردیف در خصوص محرومان و مصدومان تیمش، گفت: محروم و مصدوم نداریم و همگی برای این بازی آماده هستیم. تعدادی از بازیکنان دیر به تیم اضافه شدند و به زمان بیشتری برای آمادگی نیاز داشتند، ولی آماده هستند.

نکته جالب اینکه باشگاه تراکتور علاوه بر عدم حضور در سیرجان برای نشست خبری و همچنین دعوت نکردن از خبرنگاران برای نشست خبری قربان بردیف، حتی به صورت مجازی هم از آنها سوالاتشان را نگرفت تا نشست خبری پیش بازی به شکلی عجیب و تنها با حضور روابط عمومی این باشگاه برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید