اخبار تراکتور سازی تبریز

تن‌هاخ به هدفش رسید؛ ستاره آژاکس در یونایتد

اخبار تراکتور سازی تبریز -باشگاه منچستریونایتد برای جذب آنتونی، ستاره برزیلی، با مدیران آژاکس به توافق رسید. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اریک تن‌هاخ از مدت‌ها قبل به دنبال جذب آنتونی بود و به نظر می‌رسد که مدیران یونایتد بالاخره موفق شدند انتقال این بازیکن را نهایی کنند. 
این ستاره برزیلی فصل گذشته موفق شد تحت هدایت تن‌هاخ هشت گل و چهار پاس گل به نام خودش به ثبت برساند و سرمربی جدید یونایتد علاقه بسیاری به ادامه همکاری با او در اولدترافورد داشت. 
مذاکرات برای جذب این بازیکن از مدتی قبل شروع شده بود اما مدیران آژاکس حاضر به فروش این بازیکن نبودند. این در حالی بود که آنتونی نیز به صورت علنی گفته بود که به دنبال ترک این تیم و پیوستن به جمع شاگردان تن‌هاخ در تیم جدیدش است.

این احتمال وجود دارد که اظهارات دو روز قبل آنتونی در زمینه تصمیمش برای جدایی از آژاکس در روند پیشرفت مذاکرات تاثیرگذار بوده باشد. 
این باشگاه در نهایت، موافقت کرد که او را با قراردادی به ارزش 95 میلیون یورو به منچستریونایتد بفروشد و مدیر برنامه این بازیکن نیز با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرامش این موضوع را تایید کرد. 
او چهارمین خرید یونایتد در طول این پنجره نقل و انتقالات تابستانی و دومین خرید آنها از آژاکس به حساب می‌آید. تن‌هاخ امیدوار است که این بازیکن 22 ساله بتواند پس از حضور در یونایتد نیز به پیشرفت و درخشش ادامه دهد.
انتظار می‌رود که انتقال آنتونی به منچستریونایتد در نهایت تا 24 ساعت آینده به صورت رسمی از سوی این باشگاه اعلام شود.

دیدگاهتان را بنویسید