اخبار تراکتور سازی تبریز

مهاجم خارجی تراکتور به شروع لیگ می‌رسد

اخبار تراکتور سازی تبریز -باشگاه تراکتور نقل و انتقالات خود را هنوز به پایان نرسانده و طی همین روزها قرار است با یک مهاجم خارجی قرارداد امضا کند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 استراحت بازیکنان تراکتور بعد از اردوی ترکیه، روز گذشته به پایان رسید تا تمرینات دوباره زیر نظر قربان بردیف پیگیری شود. این تیم تقریبا کار خود را در نقل و انتقالات به پایان رسانده ولی هنوز یک انتقال مهم سرخ‌پوشان نهایی نشده است.

طی سال‌های اخیر تراکتور در خط حمله با نوسانات بسیاری مواجه بود. آنها امسال دوباره عباس‌زاده را که طی دو فصل اخیر خوب گل زده در اختیار خواهند داشت اما به دنبال این هستند تا یک مهاجم خارجی را به‌خدمت بگیرند.

بعد از جذب سه بازیکن خارجی، تراکتور سهمیه چهارم را به پست مهاجم اختصاص داده است؛ جایی که طی سال‌های اخیر خارجی‌های مطرحی در آن بازی کرده‌اند. از ادینیوی محبوب تا استوکس پرحاشیه و حالا باید دید این‌بار انتخاب تراکتور چه عملکردی خواهد داشت.

بردیف در اردوی ترکیه چند مهاجم را زیر نظر گرفت اما به جمع بندی لازم در مورد جذب آنها نرسید. بررسی چند گزینه بعدی و انتخاب یک مورد از بین آنها، برنامه نهایی تراکتور در مارکت تابستانی است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پیش از شروع فصل، فوروارد خارجی تراکتور راهی تبریز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید