اخبار تراکتور سازی تبریز

خبر مهم با چاشنی دلجویی؛ بردیف چند بازیکنش را خط می‌زند

اخبار تراکتور سازی تبریز -قربان بردیف سرمربی تراکتور به بازیکنانش اعلام کرد که طی روزهای آتی نام چند نفر را از لیست خارج می‌کند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تمرین روزهای گذشته تراکتوری‌ها بی‌شک تحت تاثیر اخبار فضای مجازی و رسانه های طرفداری این تیم برگزار شد که چند روزی است قضیه خط خوردن نام چند نفر از لیست قرمزها را مخابره می‌کنند. 

نکته مهم اینکه گویا این اخبار درگوشی حالت رسمی پیدا کرده و از زبان قربان بردیف نیز به بازیکنان تیمش منتقل شده است. گویا بردیف قبل از آغاز تمرین بازیکنان تیمش را دور خود جمع کرده و با توضیحی آمیخته به دلجویی اعلام کرده نام چند نفر را در روزهای آتی اعلام خواهد کرد که راهشان از باشگاه پرتماشاگر تبریزی جدا خواهد شد.

اما طبق شنید‌ه‌های خبرنگار فوتبالی، سرمربی ترکمن نام سه نفر را قطعا از لیست خارج خواهد کرد که البته نفر چهارم نیز ممکن است به این جمع اضافه شود. گفته می‌شود دو تن از این نفرات، محمدرضا خانزاده و مرتضی خراسانی دو خرید ابتدای فصل تی تی ها قبل حضور بردیف هستند که با مصدومیت نیز دست به گریبان شده‌اند. همچنین تراکتوری ها سخت به دنبال دروازه‌بان دوم برای تیمشان هستند و در صورت حصول توافق و خرید یار جدید در این پست، یک دروازه بان نیز از بین چهار دروازه‌بان کنونی پرشورها خط خواهد خورد. 

دیدگاهتان را بنویسید