اخبار تراکتور سازی تبریز

دیگر دوست ندارم با این رفتارها در استقلال بمانم/ بابت این تصمیمی که گرفتند باید ضرر و زیان بدهند/ قرضی جایی نمی‌روم؛ چون نمی خواهم آدم ۲ باشگاه باشم!

اخبار تراکتور سازی تبریز -مدافع تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، هیچ مصدومیتی ندارد و با دلایل غیرفنی نام او را در فهرست خروجی آبی‌پوشان قرار داده‌اند.برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سیدمحمد حسینی درباره قرار گرفتن نامش در لیست خروجی تیم فوتبال استقلال و بحث‌های مطرح شده درباره مصدومیتش اظهار داشت: در اردوی ترکیه MCL پایم کِش آمد و پس از چهار پنج روز خوب شد. اگر پایم خوب نمی‌شد، ایفمارک مجوز بازی من را نمی‌داد و کارت بازی برایم صادر نمی‌شد. در دیدار هفته اول لیگ مقابل سپاهان روی نیمکت نشسته بودم. به احترام باشگاه استقلال و هوادارانش سکوت کرده‌ام و اگر بگویند مقصر من هستم و بخواهند جوسازی کنند، خیلی صحبت‌ها را مطرح می‌کنم.

«من به دلیل مصدومیت و فنی از تیم بیرون نیامده‌ام.»، وی با بیان این جمله افزود: خیلی‌ها جو رسانه‌ای را علیه من کردند، اما سکوت دیگر بس است. من غیرفوتبالی بیرون آمدم و از جای دیگر صحبت‌هایی شد تا از لیست خارج شوم. دیگر نمی‌خواهم بیشتر از این صحبت کنم و در زمان مناسب حرف می‌زنم. امیدوارم هر چه زودتر تکلیفم مشخص شود و جدا شوم چون به اندازه کافی از لحاظ روحی ضربه خوردم. باز هم تأکید می‌کنم من هیچ مصدومیتی ندارم و فنی از تیم کنار گذاشته نشدم. سه هفته است با استقلال محکم تمرین می‌کنم و پزشک تیم شاهد است که هیچ موردی ندارم. واضح‌تر از ایفمارک وجود ندارد که اگر مصدوم باشید، مجوز بازی نمی‌دهند. اینها بهانه‌های من درآوردی است.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه به نظر می‌رسد با بازگشت سیاوش یزدانی بیشتر به دلیل ترافیک در خط دفاعی کنار گذاشته شده است، گفت: بحث روز گذشته ساپینتو با من همین بود. پس از تمرین، جلسه‌ای با ساپینتو داشتیم و گفت قلباً دوست‌مان دارد و دلش نمی‌خواهد جدا شویم، اما به دلیل ترافیک و برگشت دو بازیکن مجبور است کنارمان بگذارد. قطعاً این تصمیم فنی نیست. اگر بحث فنی بود، مربی پای من می‌ماند. به وقتش همه چیز مثل روز روشن می‌شود. تیم بازی هفته اول را باخته است و اگر صحبت کنم وارد حاشیه شده و شرایط بدتر می‌شود.

حسینی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه خیلی از تیم‌ها لیست خودشان را پُر کرده‌اند و می‌خواهد با این شرایط چه تصمیمی بگیرد، گفت: دقیقاً مشکلم همین بوده و کارم سخت شده است. باشگاه استقلال باید با من توافق کند و ضرر و زیان این تصمیم را بگیرم. وقتی باشگاه استقلال این کار را کرده است، قرار نیست من هم همینطوری جدا شوم. به خاطر استقلال پیشنهادهای سپاهان، تراکتور، مس رفسنجان و … را رد کردم. تیم هوادار که فصل گذشته در آن بازی می‌کردم، جا ندارد که برگردم. با این تصمیم باشگاه استقلال چه کار باید بکنم؟ مگر می‌شود باشگاه بزرگی مثل استقلال چنین کاری کند؟ البته من خیریت آن را می‌بینم، اما ضرر و زیان خواهم گرفت.

وی در واکنش به اینکه شاید باشگاه استقلال او را قرضی به تیم‌های دیگر بدهد، تأکید کرد: من بازیکن قرضی نیستم و قرضی جایی نمی‌روم. دیگر دوست ندارم با این رفتارها در استقلال بمانم. بازیکن قرضی جایی بروی، آدم خودت نیستی و آدم دو باشگاه هستی. آقایان لطفا فکر هواداران را مشغول این قضایا نکنند که مصدوم بوده‌ام، بحث خروج من فنی نبود.

دیدگاهتان را بنویسید