اخبار تراکتور سازی تبریز

راز پیراهن ملی شجاع؛ رکوردزنی در تراکتور!

اخبار تراکتور سازی تبریز- شجاع خلیل‌زاده پس از سپری کردن فصلی موفق در تراکتور از نظر آمار فردی، باز هم به تیم ملی دعوت شده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

راز پیراهن ملی شجاع؛ رکوردزنی در تراکتور!

اگر چه فصل برای تراکتور بدون موفقیت خاصی به پایان رسید و حتی این تیم برای کسب مجوز حضور در مسابقات سطح دو آسیایی باید دست به دعا برای قهرمانی سپاهان یا مس رفسنجان در جام حذفی باشد اما کاپیتان تی‌تی‌ها در سال بازگشت به لیگ برتر ایران، فصلی موفقیت آمیز از نظر فردی را پشت سر گذاشت.

شجاع خلیل‌زاده که این فصل تصمیم به بازگشت دوباره به تراکتور گرفت، از بازیکنان موثر تراکتور در طول فصل بود و توانست در حضور دوباره خود در جمع تبریزی‌ها، همراه با سایر مدافعان تیمش عنوان بهترین خط دفاعی این تیم در تاریخ لیگ برتر را ثبت کند.

شجاع و تیمش در فصل گذشته ۲۲ گل در ۳۰ بازی لیگ برتری دریافت کردند تا بهترین آمار دفاعی تاریخ تراکتور در لیگ برتر را داشته باشند و حسین پورحمیدی هم برای تیمش ۱۸ کلین شیت کرد.

به نظر این عملکرد باثبات و موفق شجاع باعث شده تا این بازیکن تنها بازیکنی باشد که دچار روند جوانگرایی امیر قلعه نویی نشده و پس از اتمام جام ملت ها هم هیچ اردوی ملی را از دست نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید