آمار تیم تراکتور سازی

کاپیتان تراکتور در لیست زمستانی پرسپولیس نیست

اخبار تراکتور سازی تبریز:کاپیتان تیم فوتبال تراکتور جایی در لیست خرید زمستانی سرمربی پرسپولیس ندارد.برای ادامه مطلب با سایت اخبار تراکتورسازی تبریز همراه باشید.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی بازی‌های خود در لیگ برتر و جام حذفی فصل جاری را ادامه می‌دهد که همچنان خبری از بازگشت بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کُروات به تمرینات این تیم نیست. از این رو حامد لک تنها گزینه پرسپولیس در چارچوب دروازه این تیم شده که هر لحظه ممکن است با گرفتن کارت‌های زرد یا قرمز محروم شده و این تیم چاره‌ای جز استفاده از امیر محمد یوسفی دروازه‌بان رده سنی جوانان خود نداشته باشد.

همین امر باعث شده تا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس سراغ خرید دروازه‌بان دوم برای تیمش در نقل و انتقالات زمستانی برود تا گزینه‌هایی همچون رشید مظاهری، پیام نیازمند و محمدرضا اخباری در صدر اخبار حاشیه برای جذب در پست دروازه بانی قرار بگیرد.

عدم بازگشت نیازمند دروازه‌بان فعلی پورتیموننزه پرتغال به فوتبال ایران و حاشیه‌های نیمکت نشینی رشید مظاهری در استقلال باعث شد تا نگاه‌ها سمت محمدرضا اخباری کاپیتان تراکتور جلب شود.

این در حالی است که گل محمدی برای جذب اخباری در ابتدای فصل نیز اعلام نیاز کرده بود اما مخالفت باشگاه تراکتور مانع از این انتقال شد اما حالا دیگر سرمربی سرخپوشان نمی‌خواهد اخباری را در نیم فصل به جمع بازیکنان خود اضافه کند چون در جریان مخالفت باشگاه تبریزی قرار دارد و نمی‌خواهد با دامن زدن به این موضوع، تمرکز حامد لک را بار دیگر بر هم بزند.

سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد گلر کم نام و نشان دیگری را از لیگ برتر انتخاب کند که احتمال انتقالش آسان باشد تا جای رادوشوویچ را به عنوان دروازه‌بان دوم تیم بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید