اخبار تراکتور سازی تبریز

ترین های هفته چهارم؛ گل گهر و بیشترین شانس گل

اخبار تراکتور سازی تبریز -پرسپولیس در هفته چهارم با عبور از سد صنعت نفت بهترین تیم فنی از نگاه سایت آنالیز یازده لقب گرفت. با گرفتن نمره 7.2 از 10. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اما در بحث مالکیت این تیم سپاهان بود  که بهترین آمار را در هفته چهارم از خود به ثبت رساند. سپاهان در مصاف با فولاد بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد اما در 63 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود. شاگردان مورایس نتوانستند از این برتری در جریان بازی استفاده کنند. البته بارها و بارها در فوتبال دیده ایم تیمی که بیشتر صاحب توپ و میدان بود و حتی تعداد پاس های بیشتری داد برنده از میدان خارج نشد. این نشان می دهد آن چیزی که موجب برتری می شود استفاده از موقعیت هاست.

در فاکتور شوت صنعت نفت بهترین بود. 14 شوت در بازی با پرسپولیس از بازیکنان صنعت نفت دیده شد اما هیچ یک از این شوت ها تبدیل به گل نشد و شاگردان رضا پرکاس در نهایت با دو گل بازنده شدند. در شوت در چارچوب تیم های هوادار و نفت مسجد سلیمان عملکرد بهتری نسبت به سایر تیم ها داشتند به این خاطر که سه شوت از این دو تیم در چارچوب بود اما این شوت ها هم تبدیل به گل نشد. به این خاطر که هوادار بازی با تراکتور را با نتیجه مساوی بدون گل پیش برد و نفت مسجد سلیمان در مصاف با استقلال موفق به گلزنی نشد.

اما بد نیست بدانید بهترین تیم در ایجاد موقعیت تیم امیر قلعه نویی یعنی گل گهر است. تیمی که در مصاف با مس کرمان همانند دیدار با سپاهان به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافت و البته این بار هم بازی را در ثانیه های پایانی بازی به تساوی کشاند. البته گل گهری ها در بازی با سپاهان زودتر از سوت از داور بازی را به تساوی کشاندند و حتی می توانستند گل سوم را هم به ثمر برسانند که بخت با آنها یار نبود. گل گهر در بازی با مس کرمان 6 شانس گل داشت و در نهایت از دو موقعیت برای گلزنی استفاده کرد.

در بازی هوایی تیم تراکتور از همه تیم ها موفق تر بود. 25 دو ئل هوایی موفق از تیم تراکتور به ثبت رسیده است. تیمی که فعلا طعم شیرین پیروزی را در بازی های لیگ برتر تجربه نکرده است. در دقت پاس هم تیم پرسپولیس بهترین بود چرا که پاس های بازیکنان این تیم دقت 86 درصدی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید