اخبار تراکتور سازی تبریز

صادقی: هرطور گلری کنی بازهم انتقاد می‌کنند

اخبار تراکتور سازی تبریز -دروازه بان ملوان می گوید هواداران نگران پست گلری در این فصل نباشند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

دیدار دو تیم نساجی و ملوان با نتیجه تساوی به اتمام رسید. ایمان صادقی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: دربی شمال بین دو تیم ریشه‌دار بود. تیم ملوان و نساجی در کل ایران طرفدار دارند. جا دارد از تماشاگران نساجی  که اول بازی ملوان را تشویق کردند تشکر کنم. اگر تماشاگران ما هم بودند نساجی را تشویق می کردند. ما در شروع  بازی خوب نبودیم و گل زودهنگامی دریافت کردیم. با صحبت های آقای زارع و کادر فنی نقاط ضعف را پیدا کردیم و در نیمه دوم بهتر بودیم ولی با توجه به شرایط استادیوم و حضور تماشاگران نساجی آنها توانستند خوب ظاهر شوند. ما گل دوم را زدیم و خیلی زود عقب رفتیم و در ضد حمله گل خوردیم. بچه های ما کم تجربه تر از بچه های نساجی هستند وگرنه گل دوم را دریافت نمی کردیم و با سه امتیاز به خانه برمی گشتیم اما این را هم بگویم گرفتن سه امتیاز در مازندران برای تیم های بزرگ هم سخت است.

وی اضافه کرد: با مدیریت آقای نوری و زارع و همچنین با کمک هواداران ما می توانیم در ادامه نتایج قابل قبولی بگیریم.

دروازه بان باتجربه ملوان که برای اولین بار در لیگ امسال در چارچوب دروازه این تیم قرار گرفت گفت: خدا را شکر امسال همانند سالهای گذشته ملوان دو گلر خوب دارد، زیر نظر آقای حبیبی کار می‌کنیم و با اطمینان به هواداران می‌گویم که نگران پست گلری نباشند. سعی می کنم عملکرد خوبی نسبت به سال گذشته داشته باشم و هر سال تلاشم را  بیشتر می کنم. پارسال تمام تلاشم را کردم به  تیم ملی دعوت شوم ولی به خاطر شرایط فجر این اتفاق نیفتاد. امیدوارم اول برای تیمم مثمرثمر باشم و بعد هم آمار فردی خوبی از خودم به جا بگذارم. خوشحالم که برای ملوان دوباره بازی می کنم‌. آن زمانی که از اینجا رفتم خوشایند نبود و دوست داشتم دوباره برگردم.

وی در مورد اینکه روی گل اول مقصر بود یا خیر توضیح داد: گزارشگر بازی گفت گل روی  دفع ناقص گلر بوده ولی باید جای دروازه بان باشید تا متوجه شوید چه می گویم. دروازه بان در آن لحظه کاری بهتر از آن نمی تواند انجام بدهد. اگر درون دروازه می ایستادم می‌گفتند چرا بیرون نیامده؟ اگر بیرون بیایی می‌گفتند چرا درون دروازه نایستاده شاید در آن لحظه توپ زیر پای دفاع خودمان می افتاد، همش به آن لحظه برمی‌گردد. تصمیم به خروج گرفتم و به نظر من درست ترین کار بود  چون اگر بیرون نیایی و مهاجم در شش قدم توپ را گل کند خیلی بدتر است ولی از کادرفنی کسی راجع به گل خوردن چیزی به من نگفت. در آن لحظه گل خوردن به فاصله، سرعت توپ و خیلی مسائل دیگر برمی‌گردد. من بدشانس بودم که توپ زیر پای کریم اسلامی افتاد. سعی می کنم در بازی‌های بعدی اگر درون دروازه بودم کلین شیت کنم‌.
صادقی در پایان در مورد دیدار پیش رو با ذوب آهن افزود: ذوب آهن تیم بزرگ و قابل احترامی است. ما هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. بازی قبلی هم رفته بودیم که ببریم و روی  غفلت گل خوردیم. تجربه جوانان ما در هر بازی بیشتر می‌شود و هواداران را به زودی خوشحال می کنیم و چه بهتر که بازی در زمین ما و با حضور هواداران است. امیدوارم اولین سه امتیاز را دشت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید