اخبار تراکتور سازی تبریز

کمک 120 میلیاردی مس به تراکتور تکذیب شد!

اخبار تراکتور سازی تبریز -شرکت ملی صنایع مس ایران در اطلاعیه‌ای خبر کمک 120 میلیونی به تراکتور را تکذیب و برای روشن شدن افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 خبری در روزهای نخست مرداد ماه منتشر شد که طبق آن باشگاه تراکتور دو کمک 60 میلیارد تومانی (مجموعاً به مبلغ 120 میلیارد تومان) از صنایع ملی مس دریافت می کرد.
این خبر چند ماه بعد از خبر کذب واگذاری تراکتور به مس، دوباره این دو نام را کنار هم قرار داد. جالب اینجاست که مثل خبر قبلی، اینک صنایع مس به خبر کمک 120 میلیاردی واکنش نشان داده و آن را کذب دانست.

شرکت ملی صنایع مس ایران در بیانیه‌ای سه بندی توضیح داده که خبر کمک به تراکتور صحت ندارد و هیچ مصوبه‌ای در این خصوص در هیئت مدیره شرکت به تصویب نرسیده است. متن این بیانیه به شرح زیر است:

1. شرکت ملی صنایع مس ایران یک شرکت سهامی محسوب می‌شود و هر گونه اخذ تصمیم در این خصوص منوط به تصویب سهامداران است. در این راستا، شرکت  ملی مس و هیئت مدیره تاکنون برای پرداخت کمک‌های مالی به تیم تراکتور سازی تبریز، تصمیمی اتخاذ نکرده و مصوبه‌ای به امضا نرسانده است؛ لذا با در نظر گرفتن همه جوانب و اطمینان از عملکرد شفاف و واضح طی این مدت، این مسئله را تکذیب می‌کنند.

2. انتظار داریم جامعه ورزشی و رسانه‌هایی که در امر خطیر اطلاع رسانی صحیح فعالیت می‌کنند هوشیارانه عمل کرده و با اتکاء به اسناد و مستندات قانونی اخبار را منتشر نمایند.

3. به طور قطع شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خویش، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از جوانان ورزشکار و پر تلاش شهر و استان‌های محل فعالیت خویش خواهد کرد و آن را  در دستور کار خود قرار داده و در آینده نیز بر اساس آن اقدام خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید