اخبار تراکتور سازی تبریز

خروج قطعی شماره ۹ از رادار پرسپولیس؛ ترابی با تراکتور قرارداد بسته!

اخبار تراکتور سازی تبریز- تلاش های باشگاه پرسپولیس برای بازگرداندن مهدی ترابی نتیجه نداد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

خروج قطعی شماره ۹ از رادار پرسپولیس؛ ترابی با تراکتور قرارداد بسته!

باشگاه پرسپولیس تا همین امروز به دنبال بازگرداندن مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر بود. مدیران پرسپولیس تماس های زیادی با این دو بازیکن و ایجنت آن ها برقرار کردند تا شاید بتوانند نظر ترابی و اسماعیلی فر را برای بازگشت جلب کنند. در این میان مذاکرات زیادی هم انجام شد، هم با ترابی و اسماعیلی فر و هم با ایجنت این دو بازیکن که ارتباط بسیار نزدیکی با زنوزی دارد. در نهایت اما امروز مدیران پرسپولیس متوجه شدند مهدی ترابی از مدتها قبل با تراکتور قرارداد امضا کرده و این مذاکرات بی تاثیر است چرا که ترابی طبق قولی که از مدتها قبل به زنوزی داده بود، درنهایت با این تیم تبریزی قرارداد امضا کرد.

حال پرسپولیسی ها پس از ناامیدی از بازگرداندن مهدی ترابی به دنبال حفظ دانیال اسماعیلی فر هستند. گفته می شود دانیال هنوز قراردادی امضا نکرده و مدیرعامل پرسپولیس قصد دارد تا آخرین لحظه نیز از این فرصت برای توافق با مدافع راست چند فصل اخیر تیمش استفاده کند. هرچند که با توجه به ثبت قرارداد ترابی و این که قرار بود این دو بازیکن با هم به تراکتور بروند احتمال بازگشت دانیال اسماعیلی فر نیز بسیار کم است.

باید منتظر بود و دید طی روزهای آینده درنهایت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و دانیال اسماعیلی فر به پرسپولیس برمی گردد یا سرخ ها با گزینه خارجی خود به توافق خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید