حواشی تیم تراکتور

انجام توافق نهایی برای واگذاری تراکتور و ماشین‌سازی به شرکت مس

اخبار تراکتور سازی تبریز – نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس گفت: کلیات واگذاری تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی به شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور نمایندگان آذربایجان‌شرقی به توافق نهایی رسید..برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

انجام توافق نهایی برای واگذاری تراکتور و ماشین‌سازی به شرکت مس

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز با اشاره به این‌که کلیات واگذاری تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی به شرکت ملی صنایع مس ایران با نمایندگان آذربایجان‌شرقی به توافق رسیده‌، اظهار داشت: البته شرکت ملی صنایع مس ایران برای حمایت از تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی بایستی فرآیند قانونی و کارشناسی را طی کند.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی افزود: مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی وزیر صنعت، معدن و تجارت را مکلف به حمایت از تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی از بابت حق‌السهم درصد مس سونگون کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در بحث حمایت از تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی با وزیر صمت به توافق رسیده‌ایم و معتقدیم نقل و انتقال تیم‌ها بایستی از طریق فنی و کارشناسی باشد به طوری‌که برای تعیین تکلیف تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی چندین مورد جلسه مشترک با حضور نمایندگان و استاندار آذربایجان‌شرقی با وزیر صمت داشتیم تا مراحل نقل و انتقالات را بررسی و نتیجه‌گیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید