اخبار تراکتور سازی تبریز

شاید چند تراکتوری دیگر مازاد شوند!

اخبار تراکتور سازی تبریز -فهرست بزرگسالان تراکتور تنها یک جای خالی دارد و این در حالی است که قربان بردیف سه بازیکن دیگر را در سبد خرید خود قرار داده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 فصل نقل و انتقالات برای تراکتور با خرید یکی پس از دیگری بازیکنانی از لیگ برتر آغاز شد که جذب بیشتر آنها با تعجب و حیرت طرفداران تراکتور همراه می‌شد؛ طرفدارانی که انتظار داشتند تیمشان سهمیه‌های لیگ برتر را به بازیکنان ستاره اختصاص دهد اما عملکرد باشگاه متفاوت با انتظارات تی‌تی‌ها بود.

با این حال از زمانی که قربان بردیف ارزیابی عملکرد بازیکنان را آغاز کرد، او خیلی زود روی نام دو بازیکن (خانزاده و خراسانی) قلم قرمز کشید تا دو خرید تابستانی تراکتور به تبریز دیپورت شوند. نکته جالب اینکه اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، حالا فهرست بزرگسالان تراکتور هیچ جای خالی‌ای برای خرید بازیکن جدید نداشت.

در لیست بازیکنان بزرگسال تراکتور، حالا تنها یک جای خالی دیده می‌شود و این در حالی است که بردیف دستور خرید مهاجم نوک، دروازه‌بان ذخیره و مدافع کناری را به باشگاه داده و در عین حال پروژه جذب سعید عزت‌اللهی به عنوان ستاره اصلی تیم نیز دنبال می‌شود. به عبارتی سرخ‌پوشان تبریزی برای انجام کامل این پروژه به کنار گذاشتن سه بازیکن خود نیاز خواهند داشت.

این بررسی اجمالی فهرست بزرگسالان تراکتور است؛ این پیش‌فرض را نیز باید در ذهن داشت که بردیف علاقه به استفاده از سیستم 3-5-2 دارد:
* تراکتور به عنوان دروازه‌بان در لیست بزرگسالان محمدرضا اخباری و رضا کاخ‌ساز را در اختیار دارد.
* حجت حق‌وردی، عبدالله حسینی، رضا یزدان‌دوست و هادی محمدی 4 مدافع وسط تراکتور هستند.
* محمد آقاجانپور و سجاد دانایی (راست) و پوریا آریاکیا و ابوالفضل رزاق‌پور (چپ) وینگ‌بک‌های تیم به شمار می‌روند.
* در پست هافبک دفاعی، مهدی کیانی، رضا اسدی و شاهین ثاقبی حضور دارند.
* برای پست هافبک مرکزی و هجومی، صفا هادی، ریکاردو آلوز، گوستاوو و سعید واسعی در دسترس خواهند بود.
* در خط حمله محمدرضا عباسی (وینگر) و محمد عباس‌زاده (مهاجم نوک) حضور دارند.
* در لیست زیر 25 ساله‌های تراکتور نیز چهار بازیکن حاضر هستند: آرش قادری (دفاع وسط)، محمد قنبری (وینگر)، رضا سیف احمدی (دروازه‌بان)

به این ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که تراکتور در پست دروازه‌بان و مهاجم نوک نیاز جدی به خرید بازیکن دارد و برای این مهم باید بازیکنانی را از فهرست بزرگسالان خود خط بزند.

لیست تراکتور اگرچه با خرید سه بازیکن خارجی سرشناس تا حدی قابل دفاع و امیدوارکننده شده اما همچنان لیست بزرگسالان ناهمگون به نظر می‌آید و به پالایش نیاز دارد. بردیف در اردوی ترکیه به نتایجی از عملکرد بازیکنان رسید که قرار است امروز در جلسه با مدیرعامل باشگاه آنها را ابلاغ کند و احتمالا بازیکنان مازاد باید عصر امروز منتظر تماس از باشگاه برای روشن شدن تکلیفشان باشند.

تراکتور به زودی آخرین سهمیه خارجی خود را هم جذب خواهد کرد و این در حالی است که بازیکنان این تیم برخلاف برخی از هواداران ناامید، بسیار به آینده تیم تحت هدایت بردیف خوشبین هستند؛ تیمی که شاید ستاره‌هایش به اندازه پرسپولیس، استقلال و سپاهان نباشد اما پیش فصل بسیار خوب و پرفشاری را سپری کرده و به نظر سرمربی روس تبار تلاش مضاعفی برای ساخت یک تیم انجام داده. چیزی که تراکتور کمتر در این سالها داشته است.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده چه اتفاقی برای لیست تراکتور رخ می‌دهد اما مسئله عیان این است که بردیف با هیچکسی شوخی و تعارف ندارد و می‌خواهد تمام لیست بزرگسالان خود را به بازیکنانی کارآمد اختصاص بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید