دسته‌بندی نشده

لحظه‌ای که جهانبخش والورده را محو کرد!

اخبار تراکتور سازی تبریز -دریبل تماشایی جهانبخش در برابر ستاره رئال مادرید شروعی بر تغییر روند بازی به سود شاگردان کارلوس کی‌روش بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اگر یک بار دیگر دیدار ایران برابر اروگوئه را تماشا کنید با ما هم‌نظر می‌شوید که نقطه عطف بازی برای تیم ملی، به حرکت تماشایی جهانبخش مقابل فده والورده برمی‌گردد.
فده والورده که زیر نظر زیدان و آنچلوتی به یکی از بهترین هافبک های فوتبال دنیا تبدیل شده، علی‌رغم تملک بالای توپ به همراه هم‌تیمی‌هایش، در شصت و پنجمین دقیقه مسابقه اسیر دریبل فوق‌العاده ستاره بین‌المللی فوتبال ایران شد. صحنه‌ای که به طور ناخودآگاه اعتماد بنفس بازیکنان تیم ملی را دوچندان کرد و باعث شد ملی‌پوشان به خودباوری بیشتری برابر حریف برسند.
در ادامه لایی‌کف استثنایی جهانبخش که تماشاگران حاضر در ورزشگاه را هم به وجد آورد را فریم به فریم می‌بینید؛

به هرحال تاثیرگذاری و حساسیت فوتبالیست‌ها روی دریبل لایی بر طرفداران این رشته پوشیده نیست. مخصوصا که اگر این دریبل را بهترین بازیکن یک تیم بخورد، تمام بازیکنان تحت تاثیر قرار می‌گیرند. بلافاصله بعد از همین دریبل جهانبخش و در ادامه تعویض‌های کی‌روش بازی به سود ایران برگشت و ستاره‌های تیم ملی چندباری هم متحمل خطاهای خشونت‌آمیز حریفان شد تا سرانجام روی همکاری جذاب قدوس – انصاری‌فرد – طارمی تیم ملی به گل برتری دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید