اخبار تراکتور سازی تبریز

مدیرعامل ذوب‌آهن: گناه ما پرونده اسدبیگی است!

اخبار تراکتور سازی تبریز -علی احسانی می‌گوید شایعه 3-0 شدن بازی ذوب آهن با پرسپولیس و تراکتور برای تحت‌الشعاع قرار دادن ماجرای سینا اسدبیگی است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

در حالی که شایعاتی پیرامون ایراد در مدارک ذوب‌آهن برای ثبت قرارداد بازیکنانش وجود داشت، علی احسانی، مدیرعامل این باشگاه در گفتگو با خبرنگار ما این خبر را تکذیب کرد و توضیحاتی را ارائه داد که در ادامه می‌خوانید:

* سازمان لیگ گفت مشکلی برای ثبت قرارداد ندارید
ما زمانی که برای ثبت قرارداد مراجعه کردیم، گفتند از تیم شما شکایت شده و نمی‌توانید قرارداد را ثبت کنید. لیست را گرفتیم و یک سری نفرات حکم نهایی داشتند و یک سری “در حال رسیدگی” بودند. ما رفتیم یکی یکی پرداخت کردیم و رضایت آنها را گرفتیم و برای کمیته تعیین وضعیت فرستادیم. وقتی کامل شد، 18 مرداد آقای نورشرق به سازمان لیگ نامه زد که نقل و انتقالات شما بدون مانع انجام شود.

* آقای نورشرق با مدارک ما قانع شدند
روز نوزدهم مرداد آقای محمدباقر صادقی رفت و به کمیته تعیین وضعیت گفت من از ذوب آهن شکایت کردم، چرا پنجره آنها را باز گذشتید؟ بعد حکم خود را نشان داد و آقای نورشرق هم نوزدهم پنجره ما را بست. من آن موقع تهران بودم و رفتم به آقای نورشرق گفتم شما اوایل بهمن 1400 در مورد صادقی حکم دادید، ما هم اعتراض کردیم و نتیجه نهایی نیامده که حکم صادر شود. ایشان هم مدارک ما را دیدند و قانع شدند، سپس بیستم نامه زدند و گفتند که مشکلی برای ثبت قرارداد ندارید.

* فیش واریزی را برایشان ارسال کردیم
هفته گذشته هم به ما نامه زدند که باید این رقم را واریز کنید تا به پرونده رسیدگی شود و در کمیته استیناف حکم بدهند. ما هم واریز کردیم و سریع فیش واریزی را ارسال کردیم و به همین خاطر هیچ مشکلی برای ثبت قراردادها نداشتیم چون آخرین نامه کمیته تعیین وضعیت به تاریخ 20 مرداد، نشان داد که امکان ثبت قرارداد وجود دارد.

* می‌خواهند پرونده اسدبیگی تحت الشعاع قرار بگیرد
در هفته‌های اخیر ما برای احقاق حق باشگاه ذوب‌آهن شکایتی را از یک باشگاه انجام دادیم و فکر می‌کنم حالا همین موضوع باعث شده تا بخواهند شکایت ما در پرونده سینا اسدبیگی را پنهان کنند و تحت‌الشعاع قرار بدهند. درحالی‌که آن پرونده کاملا مشخص است و ما منتظر بررسی آن هستیم تا حکم صادر شود.

* تمیروف را نمی‌خواهیم
اول اینکه برای سعید باقرپسند عزیز آرزوی سلامتی دارم و از مصدومیت او بسیار ناراحت شدم. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خود را به دست بیاورد. در مورد مهاجم جانشین هم باید بگویم که ما بودجه محدودی داریم و آقای تمیروف بازیکن گرانقیمتی هستند. از طرف دیگر اگر قرار باشد ما مهاجم بخریم باید یک مهاجم گلزن بخریم و خرید بازیکنی که فصل پیش یک گل زده داشته، نمی‌تواند خرید خوبی باشد و کادرفنی ما هم همین نظر را دادند.

* از عملکرد تیم راضی هستیم
تیم ما در دو هفته ابتدایی عملکرد خوبی داشت و نتایج خوبی هم گرفت، فکر می‌کنم اسیر بدشانسی شدیم که نتوانستیم هر دو بازی را ببریم. امیدوارم در بازی‌های بعدی با ادامه این عملکرد نتایج بهتری هم بگیریم. به آقای تارتار، همکاران‌شان و شاگردان‌شان خسته نباشید می‌گویم.

دیدگاهتان را بنویسید