اخبار تراکتور سازی تبریز

سولدو از چهارمین دروازه‌بان تراکتور رونمایی می‌کند؟

سولدو از چهارمین دروازه‌بان تراکتور رونمایی می‌کند؟

اخبار تراکتور سازی تبریز – دروازه‌بان سوم تراکتور در لیگ امسال هم بعد از اولین تجربه موفق در ترکیب سرخ‌پوشان تبریزی، روز گذشته دروازه‌اش مقابل هوادار باز شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز ، بعد از مصدومیت شدید محمدرضا اخباری در دیدار هفته هفتم تراکتور مقابل فولاد، سولدو سرمربی کروات تراکتوری‌ها با یک چالش جدی برای تعیین جانشین اخباری که مسئولیت رهبری تیمش در درون زمین را برعهده داشت و عملکرد نسبتاً خوبی را هم از خود به جای گذاشته بود، مواجه شد؛ او در همان بازی ناصر سالاری باتجربه را به جای اخباری به زمین فرستاد.

بعد از آن دیدار هفته هشتم و نهم، مقابل آلومینیوم اراک و مس رفسنجان سالاری در ترکیب اولیه تراکتور قرار گرفت اما دریافت 5 گل در دو مسابقه، نظر سرمربی کروات را نسبت به این دروازه‌بان 34 ساله تغییر داد و عملکرد فنی غیرقابل‌قبول سالاری سبب آن شد تا سولدو به سنگربان سوم تیمش اعتماد کند.

مهدی حقیقت که از بازیکنان رده سنی امید تراکتور به شمار می‌رود، هفته گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان در ترکیب تیمش حضور یافت که در اولین تجربه لیگ برتری، نمایش خوبی را از خود نشان داد و موفق به ثبت کلین‌شیت شد؛ عملکردی که موجب آن شد تا سولدو برای دومین بازی پیاپی این‌بار مقابل هوادار به گلر جوان خود اعتماد کند. اما حقیقت در ثبت دومین کلین‌شیت خود ناکام بود و نتوانست واکنش خوبی را روی ضربه سر محمدی داشته باشد تا تراکتور با یک گل در بیرون از خانه مغلوب هوادار تهران شود.

با توجه به نامشخص بودن وضعیت اخباری و احتمال عدم حضور او در هفته دوازدهم، تکلیف سنگربان تراکتور برای بازی هفته آینده مقابل ذوب‎آهن مشخص نیست و باید دید آیا سولدو به حقیقت مجدداً اعتماد می‌کند یا سالاری به خط دروازه باز می‌گردد؛ البته که سرمربی کروات تراکتور گزینه سومی را هم در دسترس دارد و آن‌هم میدان دادن به دروازه‌بان چهارم تیمش است!

رضا سیف احمدی که او هم از دروازه‌بانان رده سنی امید تراکتور به شمار می‌رود و باید دید تصمیم سرمربی کروات تراکتوری‌ها برای بازی حساس هفته آینده مقابل ذوب‌آهن چه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید