اخبار تراکتور سازی تبریز

پیام خداحافظی الکسیس سانچز: من همیشه موفق هستم

اخبار تراکتور سازی تبریز -الکسیس سانچز، مهاجم سابق اینتر، با انتشار پیامی به نوعی با هم بازی‌هایش در این تیم خداحافظی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره قطع همکاری سانچز با اینتر به گوش رسیده است. 
بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده بودند که قرارداد این بازیکن با توافق طرفین و با پرداخت 4.5 میلیون یورو به او فسخ شده است و او حالا می‌تواند به صورت آزاد به باشگاه دیگری منتقل شود. 
این مهاجم شیلیایی تا ژوئن 2023 با اینتر قرارداد داشت اما سیمونه اینزاگی تصمیمی به استفاده از او برای فصل جدید نداشت. او یکی از بازیکنانی بود که بیشترین دستمزد را در این باشگاه دریافت می‌کرد و همین باعث شد که مدیران اینتر به فکر فسخ قرارداد با او باشند. 
اسکای اسپورت ایتالیا پیش از این مدعی شده بود که قرار است کارهای رسمی فسخ قرارداد امروز انجام و این تصمیم به صورت رسمی از سوی باشگاه اینتر اعلام شود. این بازیکن پس از اعلام رسمی فسخ قرارداد قصد دارد به صورت آزاد به باشگاه فرانسوی مارسی ملحق شود. 

حالا سانچز تصویری در اینستاگرامش منتشر کرده که به عقیده رسانه‌ها به نوعی خداحافظی از هم تیمی‌هایش است. او در این تصویر در کنار دیگر بازیکنان اینتر در حال خنده و شوخی دیده می‌شود و در توضیح این عکس نوشته است:«من همیشه در طول دوران فوتبالم حرفه‌ای و موفق هستم…. لذت ببرید و کاری را انجام دهید که شما را خوشحال می‌کند، فوتبال بازی کنید.»
این بازیکن 33 ساله در سال 2019 به صورت قرضی به اینتر پیوست و این قرارداد یک سال بعد با دستمزد سالانه هفت میلیون یورو دائمی شد. او 108 بازی با پیراهن اینتر انجام داد، 20 گل زد و 23 پاس گل ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید