اخبار تراکتور سازی تبریزحواشی تیم تراکتورنقل و انتقالات تراکتور سازی تبریز

اولین واکنش استانداری به واگذاری تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز -استانداری آذربایجان شرقی واکنش کوتاهی به تصمیم واگذاری باشگاه تراکتور داشت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز اولین واکنش استانداری به واگذاری تراکتور

پس از باخت تراکتور به مس رفسنجان و شعارهایی که هواداران این تیم علیه مالک باشگاه تراکتور سر دادند، اعلام شد که محمدرضا زنوزی آخرین فصل تیمداری خود در تراکتور را سپری می کند و فردای این روز هم مجمع سهامداران باشگاه خبر از تصمیم جهت واگذاری داد و اعلام شد روز شنبه ۲۹ اردیبهشت مراتب موضوع طی نامه ای به استانداری آذربایجان شرقی اطلاع داده خواهد شد.

این خبر باعث شد تا تعدادی از هواداران تراکتور با مراجعه به صفحه دکتر مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی، از وی بخواهند که نسبت به موضوع تراکتور حساس باشد.

در همین راستا و در حالی که امروز استان آذربایجان شرقی درگیر حضور ریاست جمهوری در این استان است، استانداری برای اولین بار به خبر واگذاری باشگاه تراکتور واکنش نشان داد و این واکنش در صفحه استاندار آذربایجان شرقی منتشر شده است.

واکنش کوتاهی که به نقل قولی از مالک رحمتی مربوط می شود و آقای استاندار گفته مسائل باشگاه تراکتورسازی و موضوع واگذاری آن در جلسه آخر هفته جاری در استانداری بررسی می‌شود.

جالب اینکه از نام قدیمی باشگاه تراکتور یعنی تراکتورسازی در این خبر استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید