اخبار تراکتور سازی تبریز

یزدان‌دوست: از حضور در پرطرفدارترین تیم آسیا خوشحالم

اخبار تراکتور سازی تبریز -مدافع جدید تراکتور می‌گوید که قربان بردیف یکی از بهترین مربیان خارجی است که تاکنون در لیگ برتر ایران کار کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 رضا یزدان دوست، مدافع جدید تراکتور که از صنعت نفت به این تیم پیوسته، در گفتگو با خبرنگار ورزش سه در مورد فصل گذشته گفت: ما لیگ قبل را بد شروع کردیم. چون تیم دیر بسته شد و آقای منصوریان به کرونا دچار شدند و بالای سر تیم نبودند ما نیز از نظر تاکتیکی توجیه نشده بودیم. در چند هفته نخست نتایج بسیار بدی گرفتیم و پس از آن، عملکرد بسیار خوبی داشتیم و در اواسط لیگ 8، 9 هفته را بدون شکست سپری کردیم. ولی در ادامه و در هفته های پایانی نتوانستیم آنطور که انتظار می‌رفت نتیجه بگیریم. به خصوص در امر گلزنی موفق نبودیم. در کل برای من فصل خیلی خوبی بود. آقای منصوریان خیلی زحمت کشیدند.

وی در مورد پیوستن به تراکتور نیز گفت: اواخر فصل گذشته با چند پیشنهاد مواجه شدم ولی پیشنهاد تراکتور جذاب‌تر بود. آنها پروژه حساب شده‌ای داشتند و بالاخره پوشیدن پیراهن تراکتور برای هر بازیکنی آرزوست و این اتفاق خوشحال کننده است. من نیز تصمیم گرفتم به تراکتور بیایم تا ان‌شاءالله بتوانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم و مانع از تکرار حوادث فصل قبل شویم.

او با ابراز رضایت بابت انتخاب تیم جدیدش گفت: واقعا بابت حضور در تراکتور حس خوبی دارم. از اینکه قرار است فصل آینده پیراهن پرطرفدارترین تیم آسیا را بپوشم، خوشحالم. تلاش می‌کنیم برای خودمان، باشگاه تراکتور و هواداران پرشور این تیم افتخارآفرینی کنیم تا مردم تبریز و هواداران بزرگ تراکتور را با کسب نتایج موفقیت آمیز خوشحال کنیم.

یزدان دوست درباره اردوی این تیم در ترکیه نیز اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی را سپری می کنیم. همه چیز منظم است. نظم و انضباط آقای بردیف در اینجا حکم فرماست. تمرینات خیلی سختی را پشت سر می گذاریم. آقای بردیف مربی خیلی سخت‌گیر و حرفه‌ای هستند. شاید به راحتی بتوانم بگویم که ایشان با خیلی از مربیان خارجی که در ایران کار کرده اند، متفاوت هستند چون تمامی اصول حرفه‌ای را رعایت می‌کنند. نکاتی که آموزش می‌دهند و از بازیکنان می خواهند، نکات کلیدی و مهمی است.

این بازیکن با تمجید از سرمربی جدید تبریزی‌ها اضافه کرد: فکر می کنم تراکتور با ایشان نتایج فوق‌العاده‌ای را کسب کند. امیدوارم فصل خوبی را در پیش داشته باشیم. من و سایر بازیکنان نیز بتوانیم دستورات تاکتیکی آقای بردیف را آنگونه که خودشان دوست دارند، بگیریم و بعد از آن بتوانیم این دستورات را در زمین اجرا کنیم.

یزدان دوست درخصوص حضور چند مدافع در اسکواد تبریزی‌ها و رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی نیز توضیح داد: تراکتور امسال مدافعین خیلی خوبی دارد. مدیران تیم 3، 4 نفر از بازیکنان سال‌های گذشته خود را حفظ کرده‌اند و امسال نیز چند مدافع جدید را به خدمت گرفته‌اند. هم پستی‌های قلدر و قدرتمندی دارم. رقابت بین ما سخت خواهد بود. فکر می کنم 5، 6 مدافع وسطی که در تراکتور حضور داریم، امسال بتوانیم به همدیگر کمک کنیم. چون رقابت خیلی خوبی میان ما شکل می‌گیرد که مطمئنا این رقابت فقط فوتبالی است و رفاقت بین ما بیشتر موج می‌زند.

مدافع جدید تراکتور در پایان و درخصوص دیدار هفته نخست این تیم گفت: بازی نخست ما با گل گهر در سیرجان برگزار می‌شود. بازی خیلی سخت و سنگینی است. آقای قلعه نویی همواره تیم های مدعی قهرمانی بسته‌اند و همیشه برای رسیدن به پیروزی وارد زمین می شوند بخصوص اینکه این دیدار در زمین خودشان برگزار می شود. ولی با توجه به تیمی که امسال داریم، به سیرجان می رویم و به آنها اجازه نخواهیم داد تا تفکراتشان را در زمین پیاده کنند. ان‌شاءالله بتوانیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم و با کسب امتیاز به تبریز برگردیم تا لیگ را پرقدرت شروع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید