اخبار تراکتور سازی تبریز

شنانی: حق ما پیروزی برابر استقلال بود

اخبار تراکتور سازی تبریز -حسین شنانی می‌گوید نفت مسجدسلیمان موقعیت‌های زیادی برابر استقلال داشت و می‌توانست برنده این مسابقه باشد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر نفت مسجدسلیمان میزبان استقلال بود و موفق به کسب یک امتیاز از این مسابقه شد. حسین شنانی در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: استقلال تیم بزرگی است و می‌دانستیم بازی خیلی سختی داریم. آقای مهاجری گفته بودند که از بالا بازی کنیم و خدا را شکر در ۳۰ دقیقه اول هم چند موقعیت خیلی خوب داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. در مجموع در نیمه اول نبض بازی دست‌ ما بود اما نتوانستیم گل بزنیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم هم ما تیم برتر زمین بودیم اما در 10 دقیقه پایانی مسابقه استقلال چند تعویض انجام داد و فشار زیادی وارد کرد. در مجموع بازی خوبی بود و خدا را شکر که یک امتیاز گرفتیم.

شنانی درباره موقعیت خوبی که در این بازی از دست داد عنوان کرد: همه ما از گلر و دفاع تا خط حمله تلاش می‌کنیم که به یک هدف مشترک برسیم. من هم با پاس خوب امیرحسین کریمی در موقعیت قرار گرفتم اما حیف شد که گل نشد؛ خودم حسرت آن موقعیت را می‌خورم. در بازی‌های آینده باید دقت بیشتری داشته باشیم و چنین موقعیت‌هایی را گل کنیم.

او در پاسخ به اینکه آیا نتیجه تساوی برای این مسابقه عادلانه بود گفت: ما موقعیت‌های بیشتری داشتیم و می‌توانستیم یک یا دو گل بزنیم و برنده بازی باشیم ولی متاسفانه نشد. اگر تمرکز بیشتری داشتیم می‌توانستیم پیروز باشیم ولی این اتفاق نیفتاد و ان‌شاالله از بازی‌های آینده برای سه امتیاز وارد زمین می‌شویم.

شنانی با تمجید از قضاوت داور دیدار با استقلال گفت: عملکرد داور بازی خیلی خوب بود و برای هر دو تیم خوب سوت زد. از گروه داوری تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

شنانی با ابراز رضایت از شرایطش در نفت مسجدسلیمان گفت: شرایط تیم نفت خیلی خوب است و شرایط من هم رفته رفته بهتر می‌شود؛ خدا را شکر که آقای مهاجری به من اعتماد کرد و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد ایشان را بدهم. آقای مهاجری یک مربی خوب، فنی و کاربلد هستند که امسال بازیکنان خوبی را دور هم جمع کرده است؛ همه سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم و تیم یک‌دل و خوبی هستیم؛ امیدوارم بتوانیم امسال بهترین نتایج را برای نفت مسجدسلیمان به‌دست بیاوریم.

او با اشاره به دیدارهای گذشته نفت گفت: ما در بازی با هوادار ۱-۰ جلو بودیم و می‌توانستیم ببریم اما نشد. بازی با پیکان هم در شهر خودمان بود و باید می‌بردیم اما باختیم و این اتفاق خیلی بدی بود ولی خودمان را جمع و جور کردیم که از بازی با استقلال امتیاز بگیریم. ما دو هفته خیلی سخت با نفت آبادان و پرسپولیس پیش رو داریم و باید این چهار مسابقه را فراموش می‌کنیم و به‌خوبی ریکاوری کنیم تا بتوانیم از این دو بازی هم امتیاز بگیریم.

بازیکن نفت مسجدسلیمان درباره تقابل با صنعت نفت بیان کرد: نفت آبادان در شهر خودش تیم بسیار خوبی است و بازی سختی پیش رو داریم. ما به شکست این تیم برابر پرسپولیس توجهی نداریم و با تمام قوا وارد این مسابقه خواهیم شد و به دنبال سه امتیاز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید