اخبار تراکتور سازی تبریز

نیمکت تراکتور ناقص اما پرستاره

اخبار تراکتور سازی تبریز -تراکتور امروز در حالی به مصاف گل گهر رفته که یک جای خالی روی نیمکت این تیم به چشم می خورد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 تراکتور در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت 20:30 امروز به مصاف گل گهر سیرجان رفته است. قربان بردیف ترکیب اصلی تیم خود در این دیدار را به گونه ای چیده که چند بازیکن سرشناس جایی در آن ندارند.

این مربی روس-ترکمن که به هر سه بازیکن خارجی تیمش میدان داده، ترجیح داده تا در این دیدار مهدی کیانی، کاپیتان اول سرخ‌پوشان را روی نیمکت بنشاند. او حتی به دیگر هافبک دفاعی سرشناس تیم خود رضا اسدی که دوباره به تراکتور برگشته نیز میدان نداده است.

در جمع نیمکت نشینان تراکتور چهره های سرشناس دیگری چون پوریا آرکیا را نیز می بینیم که در پایان لیگ بیست و یکم اراک را به مقصد تبریز ترک کرد. به این ترتیب قربان بردیف برای نیمه دوم، دست بازی برای ایجاد تغییرات احتمالی در ترکیب تیمش خواهد داشت.

نکته جالب دیگر در مورد نیمکت تراکتور علاوه بر حضور چهره های سرشناس، وجود یک جای خالی است. لیست بازیکنان تراکتور برای بازی امشب به جای 20 بازیکن، 19 بازیکن دارد؛ سرخ پوشان امیدوارند که این جای خالی را با خرید احتمالی یک مهاجم خارجی پر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید