اخبار تراکتور سازی تبریز

فرشید اسماعیلی در آستانه پیوستن به فولاد

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک سابق استقلال فاصله‌ای تا بازگشت به لیگ ایران ندارد اما این بار مقصد او آبی‌های پایتخت نیست. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

فرشید اسماعیلی، هافبک فصل گذشته تیم العربی قطر بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل نسبتا موفق در لیگ ستارگان قطر به‌زودی به فوتبال ایران برمی‌گردد.

اسماعیلی که در ابتدای فصل گذشته بعد از 6 سال حضور در استقلال، پیش از بازی این تیم برابر الهلال آبی‌ها را به مقصد العربی را ترک کرده بود، مذاکرات خوبی را با مدیران فولاد داشته و در صورت رخ‌ندادن اتفاق خاص، به‌زودی از قراردادش با این تیم رونمایی می‌شود.

اسماعیلی در مجموع بیست بازی‌ای که فصل گذشته برای العربی به میدان رفت، یک گل و یک پاس گل را ثبت کرد و جمعا 1500 دقیقه برای این تیم بازی کرد.

فرشید که در دوران حضورش در استقلال رابطه سینوسی با هواداران این تیم داشت و در یکی دو مقطع از سوی تماشاگران این تیم با انتقادهایی مواجه شده بود، حالا در بازگشت به فوتبال ایران به تیمی به جز استقلال می‌رود تا کارش را زیر نظر جواد نکونام از سر بگیرد.

لژیونر فصل گذشته کشورمان بعد که سابقه حضور در تیم ملی و دعوت به اردو را داشته، تلاش می‌کند تا در آستانه جام جهانی، بتواند جایی در برنامه‌های سرمربی تیم ملی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید