اخبار تراکتور سازی تبریز

چالش شجاع و کنعانی مقابل قاتل کنیایی

اخبار تراکتور سازی تبریز – تمرینات الاهلی قطر برای دیدار هفته دوم مقابل الدحیل شروع شده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 یکی از نقل و انتقالات جالب توجه لیگ ستارگان قطر برای علاقه‌مندان فوتبال در ایران به جدایی شجاع خلیل‌زاده از الریان و پیوستن به الاهلی بود. او با این قرارداد هم‌تیمی حسین کنعانی شد تا زوج دفاعی سال‌های گذشته پرسپولیس و حال حاضر تیم ملی در قطر تشکیل شود.

شجاع و کنعانی در هفته اول لیگ ستارگان مقابل ام صلال کنار یکدیگر فیکس بازی کردند و این تیم موفق شد با نتیجه یک بر صفر پیروز شود و دو مدافع ایرانی الاهلی نیز نمایش خوبی داشتند.

تیم فوتبال الاهلی تمرینات خود را در ورزشگاه حمد بن خلیفه باشگاه الاهلی از سر گرفته تا برای دیدار آتی خود مقابل الدحیل که از ساعت 17:30 پنج‌شنبه در ورزشگاه احمد بن علی جام جهانی برنامه ریزی شده است، آماده شود. چهره‌های شاداب این دو مدافع در تمرینات گروهی الاهلی قطر کاملا به چشم می‌آمد.

الدحیل در هفته اول در یک بازی پر گل با نتیجه ۴ بر دو از الوکره شکست خورد اما نکته قابل توجه شروع گلزنی‌های مایکل اولونگا، مهاجم کنیایی بود‌. مصاف دو مدافع ایرانی با این مهاجم زهردار بسیار جذاب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید