اخبار تراکتور سازی تبریز

آخرین روزهای گلزن دربی: می‌خواهم خاطره بسازم

اخبار تراکتور سازی تبریز -مهاجم قرضی پرسپوليس در تراکتور، از تلاش خود برای ثبت بهترین اتفاقات در روزهای پایانی حضورش در تبریز می‌گوید. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریزآخرین روزهای گلزن دربی می‌خواهم خاطره بسازم
اخبار تراکتور سازی تبریزآخرین روزهای گلزن دربی می‌خواهم خاطره بسازم

به گزارش “ اخبار تراکتور سازی تبریز ”، مهدی عبدی با حضور در تراکتور توانسته روند گلزنی خوبی را ثبت کند و این در حالی است که رفته رفته به روزهای پایانی حضورش در تبریز نزدیک‌تر می‌شود. عبدی با اشاره به شرایطی که در این تیم دنبال می‌کند، مدعی است به دنبال ثبت بهترین اتفاق در این روزها خواهد بود.

عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره شرایط این تیم طی هفته‌های اخیر گفت: خوشحالم که برد روحیه‌بخشی‌ را کسب کردیم. فولاد با قدرت آمده بود تا با کسب نتیجه در این بازی از منطقه خطر سقوط فاصله بگیرد اما ما تنها به پیروزی و ادامه روند نتیجه‌گیری و حضور در بالای جدول فکر می‌کردیم و خوشبختانه به این اتفاق هم رسیدیم.

وی ادامه داد: تمامی بچه‌ها طی هفته‌های گذشته به دنبال خوشحال کردن هواداران هستند و هر چند در خیلی از بازی‌ها بدشانس بودیم اما می‌خواهیم با تمام توان در هفته‌های باقی‌مانده تلاش کرده و ان‌شاءالله بتوانیم مایه خوشحالی آنها را شکل دهیم. قطعا تراکتور شایسته جایگاهی بهتر است و همگی ما با هدف جلب رضایت هواداران این تیم کار را دنبال خواهیم کرد.

وی درباره عملکردش در این بازی و پاس زیبایی که برای طراحی گل اول تراکتور شکل داد گفت: با حضور آقای مطهری و شناختی که ایشان از ما و همچنین ما از ایشان داریم به دنبال این هستیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. تراکتور از بازیکنان توانمندی برخوردار است و همان‌طور که گفتم شرایط متاسفانه به سمتی پیش نرفت که خودمان هم انتظار داشتیم. با این حال خیلی خوشحالم که هواداران این تیم نسبت به من و دیگر بازیکنان لطف دارند و شخصا از هیچ تلاشی برای موفقیت کوتاهی نکردم و امیدوارم بتوانم در ادامه نیز زمینه خوشحالی و رضایت آنها را فراهم کنم.

عبدی که طی مدت حضورش در تراکتور با ۶ گل زده عملکرد قابل قبولی داشته، درباره نزدیک شدن به روزهای پایانی حضور قرضی‌اش در این تیم گفت: درست است که به‌صورت قرضی در تراکتور هستم، اما به‌عنوان یک بازیکن با بالاترین حد تعهد تلاش کردم تا شرایط خوبی را در این تیم دنبال کنم. حضور در یک فضای جدید مسلما کار هر بازیکنی را سخت خواهد کرد، اما هواداران تراکتور با حمایت‌های خود باعث شدند تا با انگیزه بیشتری کار را دنبال کنم. نسبت به آنها احساس دین می‌کنم و فارغ از شرایط فصل آینده، به دنبال این خواهم بود تا روزهای پایانی تا پایان این فصل را به بهترین شکل دنبال کنم و می‌خواهم این روزها برایم خاطره‌ساز شود و گوشه‌ای از ذهنم همیشه به آن فکر کرده و به آن افتخار کنم. چهار بازی برای ما باقی مانده است و باید به بهترین شکل باعث سربلندی هواداران شویم و مسلما با بالاترین انگیزه برای این مهم تلاش خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید