اخبار تراکتور سازی تبریزنقل و انتقالات تراکتور سازی تبریز

قانونی که دست و پای اسماعیلی‌فر را بست

اخبار تراکتور سازی تبریز- باشگاه تراکتور نتوانست قراردادی بیشتر از یک سال را با دانیال اسماعیلی‌فر امضا کند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز قانونی که دست و پای اسماعیلی‌فر را بست

تیم فوتبال تراکتور در حالی روز گذشته دانیال اسماعیلی‌فر را به خدمت گرفت که این بازیکن با قرارداد یک ساله به جمع شاگردان اسکوچیچ ملحق شد. دانیال که 32 سال دارد، به دلیل مقررات جدید سازمان لیگ نتوانست قراردادی بلندمدت با تراکتور امضا کند و تراکتور تنها برای فصل آینده برای او تعهد خواهد داشت.

نکته جالب در مورد دانیال اسماعیلی‌فر اینکه او یک فصل و نیم پیراهن تراکتور را برتن کرد و 48 بازی برای این تیم انجام داد و 7 گل هم به ثمر رساند تا عملکرد خوبی را در جمع سرخپوشان تبریزی داشته باشد و حالا امیدوار است باتوجه به حضور تراکتور در آسیا، شمار بازی‌‌های خود را به عدد صد نزدیک کند.

او که سابقه بازی در ذوب‌آهن و سپاهان را در کارنامه خود می‌بیند، 262 بار هم در لیگ برتر بازی کرده تا جزو فوتبالیست‌های باتجربه لیگ خلیج فارس لقب بگیرد و امیدوار باشد تا شاید طعم سومین قهرمانی را با تراکتور بچشد.

دانیال در زمان امضای قرارداد با پرسپولیس، دو ساله با این تیم امضا کرد و با سپاهان نیز چنین قراردادی داشت اما در زمان بازی برای ذوب آهن به مدت چهار فصل در جمع سبزپوشان اصفهانی بود.

دیدگاهتان را بنویسید