اخبار تراکتور سازی تبریز

انتقال لواندوفسکی به بارسا قطعی شد

اخبار تراکتور سازی تبریز -باشگاه بایرن مونیخ با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برای انتقال ستاره لهستانی خود، رابرت لواندوفسکی، به بارسلونا به توافقی لفظی رسیده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

خبر موافقت بایرن مونیخ با انتقال رابرت لواندوفسکی به بارسلونا که در ساعات گذشته قطعی شده بود رسما از سوی باشگاه بایرن مونیخ اعلام شد.

باشگاه بایرن مونیخ با انتشار اطلاعیه‌ای توضیح داد که دو طرف بر سر انتقال رابرت لواندوفسکی به توافق لفظی دست یافته‌اند.

در بیانیه باشگاه بایرن مونیخ چنین می‌خوانیم:” باشگاه بایرن مونیخ با باشگاه بارسلونا بر سر انتقال رابرت لواندوفسکی به توافق لفظی دست یافت. این شفافیت برای هر دو طرف خوب است. رابرت بازیکنی است که استحقاق بهترین‌ها را دارد و ما قدردان او هستیم”.

اولیور کان، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، هم در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها گفت:” ما تصمیم گرفتیم رابرت لواندوفسکی را در اختیار آنها بگذاریم. ما با بارسا توافق لفظی داشتیم ولی بحث‌های حقوقی هنوز باز است. همه می‌دانیم که باید از رابرت تشکر کنیم. ولی بایرن مونیخ در گذشته هم با خروج بازیکنان بزرگی مواجه بوده و دنیای بایرن به آخر نرسیده. حتی برعکس، بعد از خروج بعضی بازیکنان بزرگ، وضعیت باشگاه از خیلی جهات بهتر شده است”.

دیدگاهتان را بنویسید