اخبار تراکتور سازی تبریز

مانه: رفتاری که در بایرن دیدم به من انگیزه داد

اخبار تراکتور سازی تبریز -سادیو مانه، ستاره سنگالی، از اولین روز تمرین با هم تیمی‌های جدید در بایرن ابراز رضایت کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مانه پس از پایان فصل گذشته تصمیم گرفت از لیورپول جدا شده و به دنبال تجربه چالشی جدید راهی بایرن مونیخ شود. 
این بازیکن حالا قرار است در فصل جدید با پیراهن بایرن به میدان برود و بازی در بوندسلیگا را نیز به تجربیاتی که تا به حال داشته اضافه کند. 
او روز گذشته برای اولین بار در تمرینات بایرن حاضر شد و پس از پایان تمرین در گفتگو با تلویزیون این باشگاه اظهار داشت:« تمرین بسیار خوبی بود. من و دیگر بازیکنان از آن لذت زیادی بردیم. من از این که اینجا هستم بسیار خوشحالم. این اولین روز ما کنار هم بود و من بی‌صبرانه منتظر شروع فصل هستم.»

مانه درباره هم تیمی‌های جدیدش گفت:« من پیش از این به عنوان رقیب با آنها  دیدار کرده بودم. حالا ما هم تیمی هستیم و من خوشحالم که آنها را می‌شناسم. بعضی از آنها چند روز دیگر به جمع ما اضافه می‌شوند. من دوست دارم آنها را زودتر بشناسم و با هم آماده شویم.»
این بازیکن سنگالی درباره حضورش در مونیخ اضافه کرد:« وقتی در سالزبورگ زندگی می‌کردم، اغلب به مونیخ می‌آمدم. مردم در اینجا بسیار محترم و خوب هستند. این واقعا روی من تاثیرگذار بود و نقش مهمی در زندگی من ایفا کرد. این مردم از من استقبال کردند، خصوصا در این باشگاه و همین انگیزه من را زیاد کرد.»
او همچنین درباره بازی در آلیانس آرنا ادامه داد:« من پیش از این در این ورزشگاه بزرگ به میدان رفته‌ام. حالا با حمایت هوادارانی که پشت ما هستند در این ورزشگاه به میدان رفته و برای دستیابی به اهدافی که داریم تلاش می‌کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید