اخبار تراکتور سازی تبریزنقل و انتقالات تراکتور سازی تبریز

مهدی ترابی با پیراهن تراکتور عکس گرفت!

اخبار تراکتور سازی تبریز- درحالی که همچنان امیدواری‌هایی در مورد بازگشت علیرضا بیرانوند و دانیال اسماعیلی فر به تیم پرسپولیس وجود دارد اما به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها از بازگشت مهدی ترابی قطع امید کرده و این بازیکن تکنیکی تمام راه‌ها را برای بازگشت به تیم سابق خود بسته است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز مهدی ترابی با پیراهن تراکتور عکس گرفت

داستان از این قرار است که پرسپولیسی‌ها هرچه بیشتر پیگیر وضعیت ترابی بودند، بیشتر ناامید شدند. آن‌ها ابتدا متوجه شدند که ترابی از مدتها قبل از باشگاه تراکتور پیش پرداخت دریافت کرده و با آن پیش پرداخت ماشین خود را هم عوض کرده است. اما همچنان سرخ‌ها به دنبال این بودند تا شاید بتوانند با بازگرداندن ترابی بخشی از پیش پرداخت او را برگردانند اما در ادامه این خبر به باشگاه پرسپولیس رسید که ترابی قرارداد هم با باشگاه تراکتور امضا کرده و حال امروز متوجه شدند که عکس یادگاری هم با پیراهن تراکتور گرفته و قرار است این عکس طی چند روز آینده رسانه ای شود.

از این رو پرسپولیسی‌ها به طور کامل از بازگشت مهدی ترابی ناامید شده اند و هرچقدر بازگشت اسماعیلی فر و بیرانوند محتمل به نظر می‌رسد اما مهدی ترابی قطعا برای دو فصل آینده تراکتوری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید