اخبار تراکتور سازی تبریز

دلیل پاسخ مثبت هافبک پرتغالی به پرشورها/ این دو جزو بهترین‌های ایران هستند

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک پرتغالی تیم فوتبال تراکتور توضیحاتی درمورد دلیل حضورش در این تیم ارائه کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

ریکاردو آلوز درمورد حضورش در تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: با قربان بردیف برای پیوستن به تراکتور صحبت کردم. چراکه قبلا در غیرت قزاقستان با هم کار کرده بودیم. وقتی فهمیدم او به تراکتور آمده، به پیشنهاد این تیم جواب مثبت دادم. همچنین با تیاگو فریرا هم در این رابطه صحبت کردم. از او حرف‌های خوب و مثبتی در خصوص تراکتور و هوادارانش شنیدم.

وی درمورد استقبال هواداران تراکتور از خودش، توضیح داد: خیلی خوشحالم که اینجا هستم، از اولین لحظات پیوستن به تراکتور، هواداران به خوبی مرا پذیرفته و حمایت شان را در شبکه‌های اجتماعی نشان داده‌اند. من از قبل هم می دانستم که هواداران تراکتور از بهترین‌ها هستند، منتظر شروع فصل جدید هستم و امیدوارم بتوانیم به کمک همدیگر تمامی بازی‌ها را برده و در پایان فصل هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

هافبک پرتغالی تراکتور درمورد شناخت خود از بازیکنان ایرانی گفت: سردار آزمون و مهدی طارمی را در بین فوتبالیست‌های ایرانی می‌شناسم. بازی‌های طارمی را در پورتو دیده‌ام و فکر می‌کنم این دو جزو بهترین‌های ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید