اخبار تراکتور سازی تبریز

میلاد محمدی و شایعه عجیب در تبریز

اخبار تراکتور سازی تبریز- برخلاف شایعات میلاد محمدی راهی تیم تراکتور نخواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز میلاد محمدی و شایعه عجیب در تبریز

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون حضور میلاد محمدی در تیم تراکتور مطرح شده و این در حالی است که او هیچ مذاکره‌ای برای پیوستن به تیم تراکتور نداشته و قصد دارد فوتبال خود را در آدانا دمیراسپور ادامه دهد.

فصل گذشته حضور محمد نادری و سعید کریم‌آذر باعث شد تا تراکتور هیچ مشکلی در سمت چپ خط دفاعی نداشته باشد و با نمایش بی‌نقص این دو بازیکن، دفاع چپ تبدیل به پست غیرقابل تغییر سرخپوشان تبریزی شده است.

نادری که در انتقالی جنجالی و خبرساز از لیگ ترکیه به فوتبال ایران بازگشت، در دومین دوره بازی برای تراکتور نمایشی در حد و اندازه دوران بازی‌اش برای پرسپولیس و استقلال را نشان داد و یکی از بهترین بازیکنان فصل تراکتور بود.

این بازیکن با فیزیک مناسب و تکنیک خوب، نمایش‌های خوبی را در دفاع و حمله برای تیم پاکو خمس و حمید مطهری نشان می‌داد و همین موضوع باعث شده تا تراکتور برای ادامه کار او تمایل داشته باشد.

او احتمالا در روزهای آینده قرارداد جدیدی را هم با تراکتور امضا خواهد کرد تا حضورش را برای سالیان بعدی هم تداوم بخشد و این بازیکن را در پست دفاع چپ نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید