اخبار تراکتور سازی تبریز

مطهری: زنوزی را ندیدم ولی ممنون

اخبار تراکتور سازی تبریز- حمید مطهری سرمربی تیم تراکتور درباره شرایط این تیم و ماجرای واگذاری این تیم صحبت کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز مطهری زنوزی را ندیدم ولی ممنون

حمید مطهری که در جریان لیگ بیست و سوم جانشین پاکو خمس شد و در این مدت به عنوان سرمربی تی‌تی‎ها فصل را به پایان رساند، گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ورزش سه داشت که در این مصاحبه با اشاره به وضعیت هواداران و مسائلی که پیرامون زنوزی به وجود آمد، گفت: این مسئله برای قبل من بود. یک تیم پرهوادار نکات مثبت و منفی زیادی دارد. هواداران خوب تراکتور همیشه تیمشان را حمایت می‌کنند و زمانی هم هست که اتفاقاتی می‌افتد که در شان هیچکس نیست. من در یکی از برنامه های تلویزیونی هم گفتم که با آقای زنوزی نه ملاقات داشتم و نه با ایشان تلفنی صحبت کردم.

او ادامه داد: با این حال کسی که می‌آید و برای تراکتور و برای تیمش اینگونه هزینه می‌کند، شایسته احترام است. ندیدمش و تعارفی با او ندارم اما باید قدردان زحماتش باشیم. هوادار در شرایط سخت باید تیمش را حمایت کند. شرایط من گونه‌ای بوده که با تیم‌های پرهوادار مثل نساجی و پرسپولیس هم کار کرده‌ام اما اصلی‌ترین مسئله هواداری در روزهای سخت است. در بازی با استقلال خوزستان، پرسپولیس با حمایت هوادارانش بازی را برگرداند و در اصل آنها ستاره اصلی تیمشان هستند. بنا بر این از همه عزیزان و از همه تیم‌ها توقع دارم که تیمشان را حمایت کنند و به تیمشان انرژی مثبت بدهند تا شاهد موفقیت تیم مورد علاقه آنها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید