حواشی تیم تراکتور

نصرتی: پیشنهادی از پرسپولیس برسد به آن فکر می‌کنم

اخبار تراکتور سازی تبریز – پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به احتمال حضورش در این باشگاه و همچنین نقل و انتقالات سرخ‌پوشان واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 محمد نصرتی در خصوص خبر حضور او در کادر فنی پرسپولیس اظهار داشت: شغل من مربی‌گری است و هر پیشنهادی که به من بشود از آن استقبال کرده و به آن فکر می‌کنم مخصوصاً اگر از طرف باشگاه بزرگ پرسپولیس باشد اما من درباره خبری که منتشر شد یک استوری گذاشتم و صادقانه گفتم که هیچ صحبتی با باشگاه پرسپولیس نداشتم.

دنبال این صحبت‌ها هم نیستم و اخباری که در این خصوص منتشر شده شایعه است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد این باشگاه در فصل نقل و انتقالات هم گفت:‌ به نظرم پرسپولیس امسال خیلی خوب یارگیری کرده و بازیکنان با کیفیتی به خدمت گرفته است. پرسپولیس در همه خطوط بازیکنان خوبی جذب کرده و تا جایی که من می‌دانم و در اخبار خواندم قرار است یک مهاجم با کیفیت خارجی به این تیم اضافه شود.

پرسپولیس تمرینات خود را به موقع آغاز کرده و به نظرم امسال عزم این تیم برای قهرمانی است.

نصرتی در پاسخ به این سوال که از بازیکنان جذب شده پرسپولیس کدام بازیکنی را خرید بهتری می‌دانید تصریح کرد:‌ به نظر من همه بازیکنان خوب و باکیفیت هستند. علیرضا بیرانوند  جزو بهترین بازیکنان سال‌های اخیر فوتبال ما است که عملکرد خیلی خوبی هم داشته است. 

سروش رفیعی آنقدر خوب کار کرده که دوباره پیراهن پرسپولیس را به دست آورده و حتما می‌تواند موفق باشد. سعید صادقی فصل گذشته بهترین عملکرد را در لیگ برتر داشت و به او در پرسپولیس امیدوار هستیم.

پورعلی‌گنجی هم از جمله خریدهای خوب پرسپولیس بوده و درست است که یکسال مصدومیت را سپری کرده اما مطمئنا با انگیزه زیادی کار را آغاز خواهد کرد.

این پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه حضور ستاره‌ها در این تیم وضعیت نگران‌کننده نمی‌کند افزود: ببینید سال به سال که به جلو می‌رویم تفکرات و رفتار بازیکنان حرفه‌ای‌تر شده و آنها پخته‌تر عمل می‌کنند.

هر چه جلوتر می‌رویم شرایط بهتر خواهد شد و فکر می‌کنم که بازیکنان به پختگی لازم رسیده‌اند و می‌دانند که همه باید در راستای موفقیت تیم تلاش کنند نه اینکه کسی به دنبال منافع شخصی برود.

در پرسپولیس باید منافع تیم در اولویت باشد چرا که با پیشرفت پرسپولیس، همه سود می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید