اخبار تراکتور سازی تبریز

پیش‌بازی صنعت نفت – تراکتور؛ آخرین حضور برزیل در لیگ برتر

پیش بازی صنعت نفت - تراکتور؛ آخرین حضور برزیل در لیگ برتر

اخبار تراکتور سازی تبریز – صنعت نفت آبادان آخرین حضور خود در لیگ برتر را باید بدون حضور تماشاگران تجربه کند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

پیش بازی صنعت نفت - تراکتور؛ آخرین حضور برزیل در لیگ برتر

از چارچوب هفته سی‌ام لیگ برتر، صنعت نفت در آبادان میزبان تراکتور خواهد بود. دیداری که در بازی رفت و در تبریز با سه گل به نفع تی‌تی‌ها به پایان رسید.

صنعت نفت با قبول شکست هفته گذشته برابر ذوب آهن، سقوط خود به لیگ یک را قطعی کرد و این تیم باید در هفته پایانی، آخرین حضور خود در لیگ برتر را در حالی تجربه کند که تماشاگران آبادانی از تماشای این دیدار محروم هستند.

در سمت مقابل تراکتورهم هیچ انگیزه‌ای برای این دیدار نخواهد داشت و برد یا باخت این تیم هیچ تفاوتی در رتبه تی‌تی‌ها ایجاد نخواهد کرد و آن‌ها در رده چهارم قرار خواهند گرفت تا این مسابقه برای هر دو تیم صنعت نفت و تراکتور در روز خلوتی سکوهای آبادان یک مسابقه کاملاً تشریفاتی و در حد بازی دوستانه باشد.

نکته آماری جالب این دیدار به آمار رویارویی سرمربیان برمی‌گردد. جایی که فراز کمالوند به عنوان سرمربی سابق تراکتور در ۱۰ تقابل با این تیم، هیچ گاه برنده نبوده و به ۵ تساوی و ۵ شکست رسیده است. حمید مطهری هم در تنها تقابل خود به عنوان سرمربی برابر نفت باخته و باید دید فردا نتیجه چه خواهد شد.

نتیجه هفته گذشته: صنعت نفت در اصفهان با نتیجه دو بر یک مقابل ذوب آهن شکست خورد و تراکتور در تبریز با نتیجه سه بر یک از سد ملوان گذشت.

وضعیت در جدول: صنعت نفت با ۲۱ امتیاز قعرنشین است و تراکتور با ۵۱ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد.

هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایران

صنعت نفت آبادان – تراکتور

شنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۹

ورزشگاه تختی آبادان

تیم داوری: ایمان کهیش – بهمن عبداللهی – امین زاهدی – میثم عباسپور

دیدگاهتان را بنویسید