اخبار تراکتور سازی تبریزنقل و انتقالات تراکتور سازی تبریز

سرمربی سابق پورتو روی نیمکت تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز- سرمربی احتمالی تراکتور یک مربی ۵۵ ساله و پرتغالی است که تجربه حضور در تیم‌هایی مثل پورتو و المپیاکوس را در کارنامه‌اش دارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز سرمربی سابق پورتو روی نیمکت تراکتور

به نظر می‌رسد پس از کش و قوس‌های فراوان تکلیف نیمکت تراکتور مشخص شده و این باشگاه پرهوادار با ویتور پریرا، سرمربی پرتغالی به توافق رسمی نزدیک شده است.

ویتور پریرا فصل گذشته هدایت تیم الشباب عربستان را به عهده داشت و با این تیم در ۱۵ مسابقه ۷ برد، ۲ مساوی ۶ باخت به دست آورد و با وجود آنکه از هفته بیستم روی نیمکت این تیم نشست، فصل را در رتبه هشتم به پایان رساند.پریرا کارش را از سال ۲۰۰۲ و به عنوان دستیار در باشگاه پادروئنزه پرتغال آغاز و از آن پس در تیم‌های مطرحی چون پورتو، الاهلی عربستان، المپیاکوس، فنرباغچه، مونیخ ۱۸۶۰، فنرباغچه، کورینتیانس، فلامینگو و الشباب عربستان مربیگری کرده است. او بهترین عملکردش را ابتدا در فصل ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ با تیم پورتو ثبت کرد و توانست با این تیم در ۹۳ مسابقه ۶۵ برد ۱۶ مساوی ۱۲ باخت و میانگین ۲.۲۷ را به دست آورد. پریرا با پورتو دوبار قهرمان لیگ برتر پرتغال شد و همچنین سوپرکاپ اروپا را در سال ۲۰۱۱ کسب کرد.

در فصل ۲۰۱۳/۲۰۱۴ با الاهلی جام پادشاهی عربستان و در فصل ۲۰۱۴/۲۰۱۵ او با المپیاکوس سوپرلیگ و جام حذفی یونان را برد. پریرا با شانگهای هم در سال ۲۰۱۸ سوپرکاپ چین را برد و در سال ۲۰۲۲ با کورینتیانس قهرمان جام حذفی برزیلی شد. در سال ۲۰۲۴ و در زمان حضورش در الشباب عربستان به دلیل نتایج خوب به عنوان مربی برتر ماه آوریل انتخاب شد.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم این مربی با رزومه و موفق چه زمانی توسط مسئولان باشگاه تراکتور رسما رونمایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید