حواشی تیم تراکتور

رزاق پور: پرچم تراکتور همیشه باید بالا باشد

رزاق پور: پرچم تراکتور همیشه باید بالا باشد

اخبار تراکتور سازی تبریز – مدافع کناری تراکتوری ها می گوید اشتباهات داوری تاثیر زیادی در شکست این تیم در بازی های جام حذفی داشت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز ، ابوالفضل رزاق پور را می توان از بهترین بازیکنان تیم تبریزی در لیگ بیست و یکم دانست، به همین دلیل پیش از آغاز بازیهای هفته دوازدهم با او به صحبت پرداختیم.

رزاق پور در ابتدا درباره حال و هوای تراکتوری‌ها پس از حذف از رقابت‌های جام حذفی در آستانه شروع دوباره بازی های لیگ گفت: من هم مانند بقیه بازیکنان از حذف در رقابت‌های جام حذفی بسیار ناراحت و متاسفم و از همه هواداران تیم هم عذرخواهی می کنم.

همه دیدند ما با تمام توان در میدان حاضر شدیم و تلاش خود را هم کردیم ولی متاسفانه زحمت های ما به ثمر ننشست. حالا همه توانمان را برای بازی های لیگ و اولین حریفی که پیش رو داریم، گذاشتیم. تیم هوادار تیمی است که بازی بسیار خوبی از خود به نمایش می‌گذارد و همانطور که از ابتدای لیگ دیدیم در دیدار با تیم های بزرگ، بسیار با انگیزه تر به میدان می رود و همین موضوع باعث می‌شود تا تیم حریف برای موفقیت در بازی با هوادار دچار مشکل شود.

به هر حال بازی جانداری را پیش داریم، به خصوص اینکه هر دو تیم به سه امتیاز این دیدار نیاز دارند، ما باید همه امتیازات این بازی را بگیریم و با برتری از زمین خارج شویم تا روند خوبی را آغاز کنیم و بتوانیم حداقل تا پایان نیم‌فصل به جایگاهی که انتظار آن را داریم نزدیک شویم.

او درباره داوری دیدار تراکتوری ها در جام حذفی که منجر به کنار رفتن این تیم شد و گلایه هایی هم به دنبال داشت، گفت:

هر کسی که بازی ما را دید قطعاً متوجه اتفاقاتی که در داوری این دیدار افتاد، شد. متاسفانه چند تصمیم توسط داور جریان بازی را علیه ما کرد، ما دو موقعیت فوق‌العاده داشتیم که یکی از آنها به اشتباه آفساید اعلام شد و دومی هم خطای داخل محوطه جریمه حریف بود که به اشتباه بیرون از محوطه جریمه اعلام شد و یک پنالتی را از تیم ما گرفت، نکته عجیب دیگر هم در این میان وجود داشت این بود که ما در محوطه ۱۸ قدم حریف بودیم و هنوز ۳۰ ثانیه مانده تا بازی به پایان برسد اما در عین ناباوری داور در سوت خود دمید و بازی را تمام شده اعلام کرد!

دیدگاهتان را بنویسید