اخبار تراکتور سازی تبریز

مهندس تراکتور؛ خط‌کش به پا در صدر!

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک پرتغالی تراکتور طی دو بازی اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته و هر دو گل تیم با پاس های او به ثمر رسیده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

از نکات برجسته دو بازی نخست تراکتور در فصل جدید، درخشش یکی از خریدهای خارجی این تیم است. ریکاردو آلوز در مارکت تابستانی این فصل از لیگ رومانی راهی ایران شد تا پیراهن تراکتور را به تن کند؛ او بعد از درخشش مقابل گل گهر و دادن یک پاس گل، امشب مقابل ذوب آهن نمایش مشابهی داشت و گل دقایق واپسین تراکتور نیز روی پاس این بازیکن به ثمر رسید.

هافبک پرتغالی که پیش از این سابقه کار کردن زیر نظر بردیف در غیرت قزاقستان را داشت، یکی از سه خرید خارجی تراکتور در لیگ برتر 02-1401 محسوب می شود. سرمربی سرخ پوشان که شناخت زیادی از بازی آلوز دارد از همان هفته اول با قرار دادن او در ترکیب اصلی، مغز متفکر میانه میدان را مشخص کرد.

آلوز مقابل گل گهر بسیار خوب بود و علاوه بر دادن یک پاس گل، چندین ضربه آزاد خطرناک نیز روانه دروازه حریف کرد. در هفته دوم و در شرایطی که مدافعان ذوب آهن حسابی حواس خود را جمع کرده بودند که پشت محوطه، خطایی مرتکب نشوند، هافبک پرتغالی تراکتوری ها دوباره در نقش ناجی ظاهر شد و یک بار دیگر با ارسالی دقیق، زمینه ساز گل سرخ پوشان شد.

تک گل تراکتور مقابل گل گهر روی ارسال دقیق آلوز و ضربه سر عباس زاده به ثمر رسیده بود. گل تساوی شاگردان بردیف در دقیقه 7+90 بازی امشب مقابل ذوب آهن نیز به شکل مشابه ولی در شرایطی متفاوت و توسط بازیکنی دیگر به ثمر رسید. آلوز که بارها با ارسال های دقیق خود تلاش کرده بود، مهاجمان تراکتور را در موقعیت گلزنی قرار دهد، در ثانیه های پایانی کار، با یک کات داخل پای زیبا، سانتری زیبا روانه محوطه جریمه حریف کرد تا اسدی با ضربه سر دروازه فرعباسی را باز کند. به این ترتیب هافبک پرتغالی با دو پاس گل، هفته دوم را به عنوان صدرنشین پاسورها به پایان رساند.

دیدگاهتان را بنویسید