اخبار تراکتور سازی تبریز

شجاعی و تلاش برای پاکو خمز نشدن مقابل مدعیان!

اخبار تراکتور سازی تبریز -مسعود شجاعی پس از باخت به سه تیم تراکتور، استقلال و پرسپولیس؛ این بار باید مقابل سپاهان قرار بگیرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز شجاعی و تلاش برای پاکو خمز نشدن مقابل مدعیان!

هوادار پس از قطع همکاری با محمود فکری، با مسعود شجاعی کاپیتان سابق تیم ملی به توافق رسید تا این سرمربی جوان هدایت بنفش‌های تهرانی در ادامه لیگ برتر را بر عهده بگیرد.

شجاعی هم توانست با حضور خود در جمع هواداری‌ها وضعیت این تیم را بهتر کند. شجاعی در مدت حضور خود در لیگ برتر کارنامه جالب توجهی داشته و فقط به سه تیم مدعی و بالای جدولی تراکتور، استقلال و پرسپولیس باخته است.

اما تیم تحت هدایت مسعود شجاعی این هفته باید با سپاهان دیدار کند و باید دید نتیجه این مسابقه برای سرمربی جوان و پرانگیزه لیگ برتری چگونه پیش خواهد رفت. مخصوصاً اینکه سپاهان در بازی رفت و با برتری پنج گله برابر هوادار نقش مهمی در جدایی محمود فکری از تیم تهرانی داشت و این بازی برای شجاعی و شاگردانش، انگیزه‌های خاص خودش را دارد.

عدم نتیجه‌گیری مقابل تیمهای مدعی موضوعی است که بیش از همه برای پاکو خمز سرمربی سابق تراکتور مطرح می شد و باید دید شجاعی می‌تواند از سرنوشت این مرد لالیگایی درس گرفته و مقابل یکی از مدعیان این فصل نتیجه بگیرد یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید