اخبار تراکتور سازی تبریز

رونمایی از لیست خرید تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز – باشگاه تراکتور حضور در مارکت تابستانی را دیرتر شروع کرد ولی به زودی از خریدهای خود رونمایی می کند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

در لیگ برتر 01-1400 یکی از ضعیف ترین عملکردهای تراکتور را شاهد بودیم. این تیم، فصل را با پنجره بسته شروع کرد و با توجه به جدایی تعداد زیادی از مهره های اصلی، جای خالی در ترکیب این تیم کم نبود.

سه سرمربی مختلف (کریمی، لیکنز و ساغلام) در طول لیگ بیست و یکم هدایت تراکتور را به عهده داشتند و در نهایت سرمربی ترکیه ای توانست این تیم را از خطر سقوط نجات داده و فصل را با رتبه سیزدهم به پایان برساند. 
برای جبران این عملکرد ضعیف که با انتقاد شدید هوادارانی مواجه شد که انتظار تیمی بالای جدولی را دارند، باشگاه می خواهد فصلی متفاوت را در لیگ بیست و دوم داشته باشد.

تراکتور با وعده مالک خود قرار است در حد یک تیم مدعی بسته شود و همین موضوع نگاه ها را به سمت تبریز معطوف کرده؛ جایی که طی سال های اخیر ستاره های زیادی رفت و آمد داشته اند.

با این وجود اما طبق لیست خریدی که اخیرا به دست ما رسیده، قرار نیست فوق ستاره غیرمعمولی جذب شود، مگر اینکه سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در خریدهای خارجی خود چنین تصمیمی را عملی کنند

دیدگاهتان را بنویسید