اخبار تراکتور سازی تبریز

نشریه اسپانیایی: سرمربی تراکتور از مادرید!

اخبار تراکتور سازی تبریز- نشریه اسپانیایی Relovo گزارشی اختصاصی در مورد داوید بتونی منتشر کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

نشریه اسپانیایی: سرمربی تراکتور از مادرید!

از Relovo، رقص نیمکت در بازار نقل و انتقالات به مسیر خود ادامه می‌دهد. دیوید بتونی، آشنای قدیمی رئال مادرید، سرمربی جدید تراکتور ایران خواهد شد.

این مربی فرانسوی که به عنوان نفر دوم زیدان در دوران رهبری تیم مادریدی شناخته می‌شود، پس از حضور در باشگاه سیون سوئیس، دوران مربیگری انفرادی خود را گسترش می‌دهد.

ماجراجویی جدید بتونی به عنوان سرمربی به این معنی نیست که او دیگر روی زیدان حساب نمی کند، بلکه برعکس، بتونی آماده خواهد بود که اسطوره رئال مادرید او را به کادر مربیگری خود فراخواند. در همین حال، او به گام برداشتن در حرفه خود ادامه می‌دهد.

زیدان فعلا به قبول پیشنهادات خود فکر نمی‌کند و به همین دلیل بتونی پیشنهادات خود را با نگاه مثبت‌تری بررسی می‌کند.بتونی پس از تجربه حضورش در سیون سوئیس وارد لیگ برتر ایران می‌شود و کسانی که او را از نزدیک می‌شناسند، علاوه بر برجسته کردن تسلط او در سطح تاکتیکی، او را به عنوان یک مربی استراتژیست و بسیار حرفه‌ای توصیف می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید