اخبار تراکتور سازی تبریز

استوری جنجالی اولین خرید تراکتور را لو داد!

اخبار تراکتور سازی تبریز- علیرضا علیزاده به عنوان اولین خرید تراکتور با این تیم به توافق رسید. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

استوری جنجالی اولین خرید تراکتور را لو داد!

هافبک دفاعی تیم گل گهر که در نیم فصل قبلی هم مورد توجه تیم تراکتور قرار داشت، روز گذشته توافقات خود را با باشگاه تراکتور انجام داده است.

علیرضا علیزاده که در گل گهر نمایش درخشانی داشت، در حالی با تراکتور به توافق رسیده که احتمالا به زودی به عنوان خرید این تیم معرفی خواهد شد تا فصل آینده جانشین صفا هادی شود.

برادر علیرضا علیزاده در صفحه اینستاگرامش این خبر را در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده و با تصویری از پیراهن تیم تراکتور و اشاره به نام این تیم، روی شایعات پیرامون انتقال علیزاده صحه گذاشته است.

البته انتقال این بازیکن از نیم فصل در جریان بود اما به دلیل داشتن قرارداد با تیم گل گهر، تراکتور نتوانست در زمستان این بازیکن را به خدمت بگیرد و حالا او به عنوان بازیکن آزاد با این تیم توافق کرده است.

 

استوری جنجالی اولین خرید تراکتور را لو داد!

علیزاده 31 ساله است و سابقه بازی در نفت مسجدسلیمان و گلزنی به پرسپولیس با پیراهن این تیم را دارد و حالا در صورت پیوستن به جمع سرخپوشان تبریزی، بزرگترین تجربه ورزشی خود را خواهد داشت.

او که در سایپا و مس کرمان هم بازی کرده، از جوانان استیل آذین و مقاومت به فوتبال ایران معرفی شد و با فیزیک مناسب و قد و قامت مطلوب، به عنوان یکی از بهترین هافبک‌دفاعی‌های لیگ بیست و سوم به تراکتور ملحق می‌شود.

علیزاده هافبک دفاعی قلدر و جنگنده است که با خطاها و اخطارهای پرشمار شناخته می‌شود و در بازی جام حذفی با سپاهان نیز در متن برخورد جنجالی‌ای قرار داشت که منجر به جراحت او شد.

دیدگاهتان را بنویسید