اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتورِ روسی با سیستم ایتالیایی!

اخبار تراکتور سازی تبریز -تمرین این روزهای تراکتور در کمپ گرین پارک نزدیک به استانبول برگزار می‌شود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 برخلاف توده هواداران تراکتور که امید چندانی به تیمشان برای فصل بیست و دوم ندارند، اعضای این تیم به شدت امیدوارند که با هدایت قربان بردیف به تیم شگفتی‌ساز این فصل فوتبال ایران تبدیل شوند.

این خوش‌بینی در حالی با امید، تلاش و خودباوری همراه شده که شاگردان بردیف تمرینات دشواری را زیر نظر سرمربی روس تبار انجام می‌دهند و روزهای سختی را در کمپ گرین پارک می‌گذرانند.

این کمپ همان محلی است که پرسپولیس در پیش فصل لیگ نوزدهم کمپ تمرینی خود را در آن برپا کرد و گابریل کالدرون تیم مورد نظرش را برای فصل پس از جدایی برانکو، ساخت؛ تیمی که با شکست و ناکامی آغاز کرد اما رفته رفته به صدر جدول رسید و قهرمان نیم فصل شد.

گرین پارک همانطور که سه سال پیش بود، مانده است؛ از نظر تمرینی مجهز و از نظر آب و هوایی به شدت غیرقابل پیش بینی. در برخی ساعات متعدل تابستانی و در بعضی لحظات سرد، بارانی و مه آلود.

تیم بردیف البته به اندازه تیم تحت هدایت کالدرون پرستاره نیست و شاید فرم بازیکنانش هم با تیم قهرمان لیگ برتر و جام حذفی، تفاوت‌های جدی داشته باشد اما برای این سرمربی تازه وارد به لیگ برتر خلیج فارس، این متغیرها چندان مورد اعتنا نیستند و او قصد دارد به هر قیمتی که شده، تراکتور را به تیمی مدعی تبدیل کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که تراکتور در تبریز اغلب با سیستم ۴-۲-۳-۱ بازی می‌کرد و به نظر می‌رسید سیستم پایه برای فصل جدید این چینش باشد اما حالا در استانبول اتفاق دیگری رخ داده است.

او در جلسات تمرینی اخیر از دو ارنج ۳-۵-۲ و ۳-۴-۳ استفاده کرده تا مشخص شود علاقه زیادی دارد تا تراکتور را با سه مدافع مرکزی و دو وینگ بک به میدان بفرستد.

حضور ابوالفضل رزاق‌پور، سجاد دانایی، محمد اقاجانپور و پوریا آریاکیا باعث شده تا دست بردیف برای انتخاب وینگ بک باز باشد و همچنین مهدی کیانی، صفا هادی، شاهین ثاقبی، سعید واسعی و… نیز انتخاب‌های این سرمربی در خط هافبک هستند.

در صورتی که سیستم ۳-۴-۳ انتخاب شود، او باید دو وینگر نیز برگزیند که برای سمت محمدرضا عباسی گزینه مطلوب خواهد بود اما در جناح راست چالش مهمی پیش روی بردیف است.

عباسی در تمرینات اخیر انگیزه بالایی را از خود نشان داده و رضایت بردیف را هم جلب کرده است.

در پست نوک حمله محمد عباس زاده باوجود اینکه در لیست فروش بردیف قرار داشت، در تمرینات شرکت می‌کند و باتوجه به جدایی بابایی و ناکامی باشگاه در جذب مهاجم، او امید اول گلزنی تراکتور شده است.

قربان بردیف اگرچه روی کارهای تاکتیکی جدیت بسیاری دارد اما بازیکنان تراکتور از کار کردن با او لذت می‌برند. باوجود سن و سال بالای این سرمربی ترکمنستانی، وی شور و حرارت زیادی را از خود نشان داده و تلاش می‌کند تا با شوخی و خنده، رابطه خوبی بین خود و بازیکنان ایجاد کند.

این البته نکات و شواهدی است که از دور اول تمرینات تراکتور در اردوی پیش فصل ترکیه به دست آمده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید