اخبار تراکتور سازی تبریز

رسمی؛ اوبامیانگ به چلسی پیوست

اخبار تراکتور سازی تبریز -در آخرین دقایق از پنجره نقل و انتقال تابستانی 2022، پیر امریک اوبامیانگ از بارسلونا به چلسی پیوست و بدین ترتیب تکلیف این بازیکن بارسلونا هم مشخص شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

به نظر می رسید که با آمدن لواندوفسکی دیگر جایی برای برخی از مهاجم های بارسلونا نباشد و اوبامیانگ به همراه بریتویت دو تا از آن ها بودند که بریتویت راهی اسپانیول شد و اکنون هم اوبامیانگ راهی چلسی شده است.

پیر امریک اوبامیانگ ساعاتی پیش در تست های پزشکی باشگاه چلسی شرکت کرد و اکنون به طور رسمی راهی چلسی شده است. او که سابقه بازی در آرسنال را دارد دوباره به لیگ برتر انگلیس بر می گردد و این بار پیراهن تیم رقیب و همشهری آرسنال یعنی چلسی را بر تن می کند که این اتفاق هم در نوع خود جالب است.

اوبامیانگ خودش دوست داشت در بارسلونا ادامه دهد اما اوضاع مالی آبی و اناری ها موجب شد که او در لیست مازاد ها قرار بگیرد. از سوی دیگر اکنون که اوبامیانگ رفتنی شده است، ممفیس دیپای در بارسلونا مانده است و او مهاجم ذخیره بارسلونا برای فصل جدید است.

در هر صورت باید دید که عملکرد اوبامیانگ در چلسی به چه شکل خواهد بود. او با گلزنی در ال کلاسیکو میان هواداران بارسا محبوب شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید