اخبار تراکتور سازی تبریز

هجوم هواداران ویژه به پایین جایگاه بعد از گل لوکادیا

اخبار تراکتور سازی تبریز -اگر جایگاهی که برای هواداران زن در نظر گرفته شده بود ۵۰۰ نفر باشد حداقل سه برابر این تعداد برای تماشای بازی پرسپولیس به ورزشگاه آمده‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت هر چه که باشد؛ مهمتر، اتفاقی است که روی سکوها و در حضور پرشور و پرتعداد طرفداران زن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی افتاده است؛ یک هفته بعد از حضور استقلالی‌ها در آزادی و با حضور پرتعدادتر از سراسر ایران.

آنها که از یکی دو ساعت پیش از مسابقه در ورزشگاه آزادی حاضر بودند اغلب برای اولین‌بار این فرصت را یافته‌اند تا بازی فوتبال تیم محبوب و ستاره‌های مورد نظرشان را در ورزشگاه آزادی از نزدیک تماشا کنند و به همین دلیل با انرژی و شور و حرارت خاصی در این استادیوم حاضر هستند و حال و هوای متفاوت به آزادی بخشیده‌اند.

آنها اغلب با تلفن‌های همراه مشغول ارسال تصاویر برای دوستان و همچین لایوهای اینستاگرامی و هم‌رسانی احساسات بالاگرفته خود در ورزشگاه آزادی هستند؛ این حضوری است به یادماندنی و جالب توجه که می‌تواند فوتبال ایران را از رخوت بیرون بیاورد. همانطور که پرسپولیسی‌ها با سوت آغاز بازی نمایشی سرحال و باطراوت‌تر از گذشته انجام دادند.

جالب اینکه کری‌خوانی و تشویق از قبل از بازی شروع شده و تا دقیقه ۲۵ با هماهنگی کامل ادامه دارد، انگار که مدت‌های طولانی زنان هوادار بیرون در ورزشگاه اینها را تمرین کرده‌اند. حتی در بازی بدون گزارشگر و حضوری نه توپ را گم می‌کنند و نه موقعیت‌ها را از دست می‌دهند.

بعد از چند موقعیت نصف و نیمه‌ای که پرسپولیسی‌ها از دست دادند، پس از گل اول بازی یورگن لوکادیا شادی گل را پیش چشم جایگاه زنان به آنها تقدیم کرد. در این لحظه هجوم تمامی زنان در هر موقعیت به پایین جایگاه دیدنی بود؛ انگار با هر موقعیتی جمعیت بیش از ظرفیت جایگاه، چون موج‌های خزر در روزهای توفانی به این سمت و آن سمت می‌روند.

این‌جا هیچ چیزی جز شوق فوتبال و لذت هواداری در صدا و سیمای زنان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید