اخبار تراکتور سازی تبریز

یونایتد 2-1 لیورپول: اولدترافورد دوباره تئاتر رویاها شد

اخبار تراکتور سازی تبریز -منچستریونایتد در دیدار حساس و حیثیتی موفق شد با نتیجه 2-1 لیورپول را شکست بدهد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

شاگردان اریک تن هاخ که در دو دیدار ابتدایی‌شان در رقابت‌های این فصل مقابل برایتون و برنتفورد شکست خورده بودند، امشب مقابل لیورپول نمایش به مراتب بهتری داشتند و موفق شدند به اولین پیروزی این فصل دست پیدا کنند.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 10 بود که همه چیز برای گلزنی این تیم فراهم شد اما آنتونی الانگا که با پاس برونو فرناندز در موقعیت تک به تک با آلیسون قرار گرفته بود، ضربه‌اش را به تیر عمودی دروازه لیورپول کوبید.
برتری میزبان ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 16 این تیم به گل رسید. روی یک حرکت از سمت چپ، توپ با پاس الانگا به جیدون سانچو رسید و او هم بعد از اینکه جیمز میلنر را محو کرد، با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه آلیسون فرستاد.

بعد از این گل بازی کمی متعادل شد اما در دقیقه 25 چیزی نمانده بود که کریستین اریکسن روی یک ضربه آزاد دیدنی گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما آلیسون با واکنشی به موقع توپ را به بیرون فرستاد.
در ادامه لیورپولی‌ها ابتکار عمل را به دست گرفتند اما دفاع فشرده بازیکنان منچستریونایتد مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می‌شد. در دقیقه 40 بود که روی یک کرنر روی دروازه منچستریونایتد، چیزی نمانده بود که برونو فرناندز به اشتباه دروازه خودی را باز کند اما حضور به موقع لیساندرو مارتینز، دروازه یونایتد را نجات داد.
در دقایق پایانی نیمه اول، اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.
 نیمه دوم را هم منچستریونایتد بهتر آغاز کرد و در دقیقه 53 بود که مارکوس راشفورد برتری یونایتد را دوبرابر کرد. روی اشتباه جوردن هندرسون در میانه زمین بود که مارسیال صاحب توپ شد و با یک پاس در عمق، راشفورد را راهی دروازه کرد و او هم با یک ضربه دقیق، برای بار دوم آلیسون را مغلوب کرد.

بعد از این گل لیورپولی‌ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و حملات بیشتری روی دروازه یونایتد ترتیب دادند؛ هرچند باز هم نتوانستند موقعیت‌های چندان خطرناکی ایجاد کنند.
حملات تیم میهمان ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 81، محمد صلاح یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. روی یک ضربه کرنر بود که دفع ناقص مدافعان یونایتد باعث شد تا توپ در یک رفت و برگشت به صلاح برسد و او هم با یک ضربه سر دقیق کار را تمام کند.

لیورپولی‌ها که به کسب یک امتیاز از این دیدار امیدوار شده بودند، در دقایق پایانی تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با برتری 2-1 منچستریونایتد به پایان رسید. 

دیدگاهتان را بنویسید