اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتور و پاسخی بر ادعای جنجالی

اخبار تراکتور سازی تبریز- سرپرست مدیرعاملی تراکتور شایعه مذاکره با چند مربی برای انتصاب به عنوان سرمربی این تیم را تکذیب کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تراکتور و پاسخی بر ادعای جنجالی

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون مذاکره تراکتور با گزینه‌های مختلف سرمربیگری وجود داشت که با واکنش سرپرست مدیرعاملی این باشگاه مواجه شد.

سعید مظفری‌زاده در این خصوص گفت: متاسفانه برخی افراد و مقامات رسمی سایر باشگاه‌ها بدون اطلاع از واقعیات موجود و همچنین مقررات نقل و انتقالات، ادعاهای واهی را مطرح می‌کنند.

وی افزود: اول اینکه قوانین مذاکره با سرمربیان تحت قرارداد متفاوت با بازیکنان است و از طرف دیگر اساسا ما با اسامی گفته شده از سوی این فرد، مذاکره نکرده‌ایم.

مدیرعامل تراکتور اظهار داشت: از هواداران عزیز تراکتور درخواست دارم اخبار را از مبادی رسمی باشگاه دنبال کنند و همچنین امیدوارم رسانه‌ها و البته مقامات رسمی سایر باشگاه‌ها نیز بدون اطلاع از صحت و سقم اخبار، صحبت خلاف واقع انجام ندهند.

مظفری‌‌زاده خطاب به هواداران تراکتور گفت: در روزهای آینده اخبار خوشی را برای هواداران عزیز خواهیم داشت که به محض قطعیت از صفحات رسمی باشگاه منتشر خواهد شد.

به نظر می‌رسد این مصاحبه پاسخی بر گفتگوی رجاییان مدیرعامل آلومینیوم اراک بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید