آمار بازیکنان تراکتوراخبار تراکتور سازی تبریز

کاپیتان تراکتور به دو بازی آخر فصل می‌رسد؟

اخبار تراکتور سازی تبریز -وضعیت مصدومیت کاپیتان تراکتور در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز کاپیتان تراکتور به دو بازی آخر فصل می‌رسد

شجاع خلیل‌زاده قبل از بازی با مس رفسنجان احساس مصدومیت داشت و حتی در تمرینات این تیم هم قبل از بازی با مس به طور کامل شرکت نداشت ولی این بازیکن باتوجه به حساسیت بازی جام حذفی برای تیمش به میدان رفت تا زوج دفاعی تراکتور با عارف آقاسی را تشکیل دهد.

اما این حضور شجاع باعث شد تا مصدومیت وی تشدید شود و خبری منتشر شد که به احتمال زیاد کاپیتان تراکتور ادامه فصل را از دست داده و قادر به همراهی تیمش در سه بازی انتهای فصل نخواهد بود.

با این وجود خلیل‌زاده باتوجه به تعطیلی تمرین امروز تی‌تی‌ها راهی تهران شده تا نسبت به درمان خود اقدام کند. البته شجاع باتوجه به دریافت کارت قرمز در بازی با گل گهر، جلوی پیکان غایب است و نمی‌تواند در این بازی به میدان برود.

کاپیتان تراکتور منتظر اعلام نهایی پزشکان خواهد ماند تا مشخص شود وی می تواند در دو‌ بازی آخر با ملوان و صنعت نفت تیمش را همراهی کند یا نه. البته رسیدن شجاع به این دو بازی چندان محتمل به نظر نمی‌رسد ولی هنوز جواب قطعی هم داده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید