اخبار تراکتور سازی تبریز

وضعیت پیچیده دروازه تراکتور با دو جدایی!

اخبار تراکتور سازی تبریز- هفته آینده احتمالا معادلات خط دروازه تیم تراکتور حل خواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز وضعیت پیچیده دروازه تراکتور با دو جدایی

تیم تراکتور در حالی به استقبال پنجره نقل و انتقالات تابستانی می‌رود که تعداد زیادی از بازیکنان این تیم در مسیر در خروجی قرار دارند و احتمالا این تیم برای فصل جدید با تغییر و تحولات جدی مواجه خواهد شد.

شایعه بزرگ برای تیم تراکتور، حضور علیرضا بیرانوند در قفس توری سرخپوشان تبریزی است. در صورت حضور او، بیرانوند شماره یک تراکتور خواهد بود و حسین پورحمیدی که دستکش طلایی را به دست آورد، شرایط مبهمی خواهد داشت.

پورحمیدی البته نسبت به جدایی از تراکتور چندان بی‌میل نیست و حتی احتمال دارد در صورت عدم حضور بیرانوند، او درخواست جدایی خود را از تراکتور مطرح کند که البته باتوجه به داشتن قرارداد با تراکتور، مدیران این باشگاه در مورد او تصمیم خواهند گرفت.

احسان مرادیان دروازه‌بان دوم تراکتور هم احتمالا در مسیر جدایی قرار خواهد داشت. او در یک فصل و نیم گذشته تقریبا فرصتی برای نمایش توانایی خود نداشته و این در حالی است که او در فولاد و صنعت نفت به عنوان گلر اول تجربه بازی در لیگ برتر ایران را به دست آورده بود.

این در حالی است که مرادیان باتوجه به نیمکت‌نشینی مطلق، سهمیه لیگ برتر هم محسوب نمی‌شود و به همین دلیل انتقال ساده‌تری به تیم موردنظر خود خواهد داشت و احتمالا به تیم دیگری غیر از تراکتور خواهد رفت.

به این ترتیب اولین تغییر جدی اسکواد تراکتور در قفس توری این تیم خواهد بود؛ جایی که یک و یا حتی دو دروازه‌بان جای خود را به نفرات تازه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید