اخبار تراکتور سازی تبریز

مدیر تراکتور: وای به حال بازیکنی که ادعای تعصب دارد، ولی با رفتار غیر حرفه‌ای تیم شهرش را سرکار می‌گذارد

اخبار تراکتور سازی تبریز – در حالی که احتمال می‌رفت پیمان بابایی مهاجم گلزن تراکتوری ها در این تیم بماند اما در انتقالی با قراردادی دو ساله به استقلال پیوست، حالا مدیر باشگاه تراکتور واکنش تندی به این انتقال داشته است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 کاظم محمودی در خصوص پروسه مذاکره باشگاه با پیمان بابایی، اظهار داشت: مرحله نخست مذاکره باشگاه با آقای بابایی در تبریز انجام شد. این بازیکن در آن جلسه به صراحت اعلام کرد که در ایران فقط برای تراکتور بازی خواهم کرد و تراکتور اولویت اول تا دهم من است. همچنین از باشگاه درخواست کرد تا برای مشخص شدن قیمت‌ها، چند بازیکن جذب کند و قول داد حدود یک الی دو میلیارد تومان کمتر از بازیکنان جدید قرارداد خواهد بست.

وی افزود: مرحله دوم مذاکره با پیمان بابایی در دفتر تهران انجام شد و این بازیکن مبلغ فوق‌العاده‌ بالایی را درخواست کرد. باشگاه نیز رقم پیشنهادی خود را افزایش داد، اما این بازیکن بازهم قرارداد همکاری را امضاء نکرد و گفت باید با مدیر برنامه‌هایم مشورت کنم و ایجنت بابایی هم فردی هست که حرف‌هایش قابل اتکا نیست.

محمودی با بیان اینکه سومین مرحله مذاکره با پیمان بابایی در تبریز انجام شد، توضیح داد: باشگاه در مرحله سوم مذاکرات، پیشنهاد قبلی را به صورت قابل توجهی افزایش داد و قرارداد منعقد شد و آماده امضا طرفین بود و حتی برای پرداخت نقدی نصف مبلغ قرارداد نیز توافق و چندین آپشن قابل توجه نیز در قراردادش درج شد‌.

در ادامه جلسه که یکی از دوستان نزدیک ایشان نیز حضور داشت، این بازیکن با اجتناب از امضای قرارداد منعقد شده، به بهانه بررسی چند بند از قرارداد و مشورت با مدیر برنامه‌هایش، قرارداد را با خود برداشت و برد و حتی حین ترک جلسه با همه دست داد و به صراحت اعلام کرد: خیالتان راحت، من مردانه دست دادم و اگر در تراکتور نمانم، مَرد نیستم و سرم برود هم سر قولم هستم.

وی ادامه داد: بابایی به باشگاه اعلام کرد برای رفع مشکلاتم به تهران می‌روم و سپس برای امضای قرارداد به تبریز باز می‌گردم. او در ادامه پس از مشورت با مدیر برنامه‌هایش درخواست تغییر در چندین بند را داد که باشگاه نیز با درخواست این بازیکن موافقت و پیش‌نویس قرارداد را آماده و برایش ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید