اخبار تراکتور سازی تبریز

هافبک برزیلی به کمیته انضباطی تراکتور فراخوانده شد

اخبار تراکتور سازی تبریز -در روزهایی که آینده مالکیت تراکتور، تبدیل به مهمترین دغدغه هواداران تیم تبریزی شده، از اردوی این تیم اخبار قابل توجهی به گوش می‌رسد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز هافبک برزیلی به کمیته انضباطی تراکتور فراخوانده شد

داستان از این قرار است که گوستاوو واگنین هافبک برزیلی تراکتور باتوجه به رفتار خود پس از تعویض در بازی جام حذفی مقابل مس رفسنجان به کمیته انضباطی باشگاه تراکتور فرا خوانده شد.

گوستاوو که در ترکیب ابتدایی حمید مطهری قرار داشت، در دقیقه ۷۰ جای خود را به امیرحسین حسین‌زاده داد که این تعویض به مذاق هافبک برزیلی خوش نیامد و وی رفتار عجیبی داشته است.

گفته می‌شود گوستاوو پس از تعویض به بطری آب لگد زده، به نیمکت تیم خودی مشت کوبیده و درگیری لفظی با برخی اعضای کادرفنی هم داشته است. موضوعی که باعث ناراحتی حمید مطهری شده و این مربی در رختکن با این بازیکن برخورد داشته است.

در همین راستا گوستاوو به کمیته انضباطی باشگاه تراکتور فرا خوانده شده تا نسبت به این رفتارهای خود پاسخگو باشد. گفتنی است هافبک برزیلی آخرین سال قرارداد خود با تراکتور را می‌گذراند.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که شکست خانگی تراکتور به مس رفسنجان در جام حذفی و اعتراض‌هایی که هواداران تراکتور به محمدرضا زنوزی داشتند، باعث شد که مالک ثروتمند تراکتور تصمیم به واگذاری این باشگاه بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید