اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتور یک روز زودتر به تهران سفر می‌کند

اخبار تراکتور سازی تبریز -تراکتور برای برگزاری بازی با پیکان یک روز زودتر راهی تهران می‌ شود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز تراکتور یک روز زودتر به تهران سفر می‌کند

تراکتور پس از حذف از جام حذفی حالا باید در سه بازی باقی مانده لیگ برتری خود تمام تلاشش را به کار گیرد تا به رتبه سومی جدول دست پیدا کند. رتبه ای که باعث خواهد شد تی‌تی‌ها راهی سطح دوم مسابقات آسیایی برای فصل بعد شوند.

قرمزپوشان که فقط یک امتیاز با سپاهان رده سومی اختلاف امتیاز دارند، در صورت اینکه نتوانند به مقام سومی برسند باید دست به دعا باشند تا سپاهان قهرمان جام حذفی شود تا تراکتور بتواند با قرارگیری در رتبه چهارم راهی مسابقات آسیایی شود.

اما این هفته شاگردان حمید مطهری در تهران باید به مصاف پیکان بروند؛ تیمی که با توجه به نتایج ضعیف اخیرش خطر سقوط را احساس می کند و این بازی، دیدار راحتی برای تی‌تی‌ها نخواهد بود.

بازی تراکتور روز سه شنبه یکم خرداد در ورزشگاه پاس قوامین مقابل پیکان خواهد بود که تیم تبریزی تصمیم گرفته یک روز زودتر راهی پایتخت شود و فردا صبح تبریز را به مقصد تهران ترک می‌کند تا اردویی کوتاه مدت داشته باشد و مقابل شاگردان رضا عنایتی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید